foto: youtube.com/Netflix

Milovníci hororového žánru si prídu zaručene na svoje.

Ak patríte medzi fanúšikov hororov, ktoré vám nedajú spávať, novinka od Netflixu je tu práve pre vás. Ako informuje portál Unilad, seriál Marianne je desivejší ako V zajatí démonov. Poďme si priblížiť, čo sľubuje vďaka novému traileru. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Seriál Marianne

Príbeh nám ukazuje svet spisovateľky Emmy, ktorá sa pomocou svojej práce snaží vyrovnať s problémom, ktorý ju trápi od malička. Tým je čarodejnica Marianne, ktorá hrdinke nedá spávať. Zabudnite teda na všetky ducháriny, ktoré ste kedy videli. Tento sľubný námet ich totiž môže ľavou zadnou prekonať.

Desivý scenár ožíva

Emma je nútená vrátiť sa do svojho rodného mesta, pretože udržať na uzde čarodejnicu pomocou písania kníh prestáva byť riešením. Tu vidí, že postavy z jej kníh ožívajú a skutočnosť je horšia ako jej najväčšie nočné mory. Navyše, keď sa k  tomuto všetkému pridá postava tajomného muža, levitovanie, zohavené tváre ľudí alebo mestečko, v okolí ktorého sa nič nenachádza, máme sa určite na čo tešiť.

Francúzsky seriál vznikol pod režisérskou taktovkou Samuela Bodina a v hlavnej úlohe sa predstaví Victoire Du Bois, ktorá sa objavila napríklad v snímke Luca Guadagnina Daj mi tvoje meno (Call Me By Your Name). Okrem nej uvidíme napríklad aj ďalšie francúzske herečky, ako Lucie Boujenah alebo Tiphaine Daviot.

Netflix minulý rok uviedol na trh hororový seriál The Haunting of Hill House, ktorý si vďaka svojim kvalitám našiel množstvo fanúšikov po celom svete. Marianne by mu mohol byť vážnou konkurenciou. Na premiéru novinky sa môžeme tešiť už 13. septembra na Netflixe, ktorý uvedie osem častí prvej série.

Zaujal vás náš výber? Inšpirujte sa ďalšími titulmi:
Tip na film | Tip na seriál
unilad.co.uk

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články