Foto: Netflix

Ak máte radi napínavé hororové seriály, určite by ste túto novinku z dielne Netflixu mali vidieť.

Ak máte radi seriály, pri ktorých tuhne krv v žilách, určite neprehliadnite túto novinku. Netflix si pre fanúšikov kvalitných a napínavých hororov pripravil prekvapenie. Seriál The Haunting of Hill House vás zaručene nenechá na pokoji. Divákom dokonca spôsobuje ťažkosti.  

Spoločnosť Netflix sa posledné roky stará o vydávanie naozaj kvalitných a divácky úspešných seriálov. Spomeňme si napríklad Narcos, Orange is the New Black, Stranger Things či Black Mirror, ktoré si okamžite zamilovalo tisíce fanúšikov po celom svete. Tentokrát si pre milovníkov seriálov pripravili chladnú novinku, ktorá zaručene poteší každého nadšenca hororového žánru.

foto: netflix.com

The Haunting of Hill House vyšiel len pred pár dňami, no okamžite si získal svojich fanúšikov. Nie je však určený pre slabé povahy. Diváci totiž tvrdia, že po sledovaní v nich vyvoláva nepríjemné pocity alebo dokonca vracanie a nemôžu kvôli nemu spať.

Seriál nesie rovnomenný názov podľa knižnej predlohy Shirley Jacksona. Na režijnú stoličku si zasadol Mike Flanagan, tvorca filmov Zlo nikdy nespí, Hush alebo Gerald´s Game. Seriál je založený na flashbackoch do minulosti a rozpráva tak príbeh o piatich súrodencoch. Každý z nich trpí potlačenou traumou alebo úzkosťou, ktoré majú korene v strašidelnom dome, v ktorom ako deti vyrastali.

V desiatich epizódach postupne odhaľujeme desivé tajomstvá, ktoré sprevádzali ich detstvo a následky, ktoré na nich zanechali v dospelosti. A už od začiatku nálada seriálu sľubuje, že to nebude nič dobré.

foto: netflix.com

„Hil House je jedným z najdesivejších seriálov. Núti ma hrýzť si nechty, chcem sa schovať za pohovku. Pri sledovaní ani nedýcham.“ Na Twitteri sa diváci podelili so svojimi pocitmi po sledovaní. V niektorých dokonca vyvolal fóbiu z tmy alebo si museli dať po pár častiach prestávku od sledovania, pretože to psychicky nezvládali.

Ak teda máte radi poriadnu dávku strachu, určite tento seriál nevynechajte. The Haunting of Hill House si okamžite získal na Imdb hodnotenie 9,1/ 10 a na ČSFD skvelých 85%. Preto určite stojí za zhliadnutie. A rovnako odporúčame aj niektoré z ďalších seriálov od Netflixu, ktoré si túto sezónu pre svojich divákov ešte pripravujú. Nalaďte sa na strašidelnú vlnu týmto atmosferickým trailerom, ktorý vás okamžite vtiahne do sledovania.

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)