Foto: MovieStillsDB

Hry o tróny bol seriál, ktorý sledovali milióny ľudí, takpovediac v dobrom i v zlom.

Posledná séria Hier o tróny prekvapila mnohých, nedá sa však povedať, že v dobrom. Diváci jednoznačne neboli nadšení z toho, ako sa to celé skončilo a navyše po tom, čo museli na poslednú sériu čakať tak dlho. Jeden z hercov tvrdí, že existuje alternatívny koniec, diváci ho však pravdepodobne nikdy neuvidia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Koniec ôsmej série mnohých nepotešil

Posledné časti Hier o tróny mnoho divákov nepotešili, najmä po takom dlhom čakaní. Tvorcovia však tvrdia, že je všetko tak, ako má byť. Daenerys sa zbláznila, zlo Cersei Lannisterovej neprevládlo nad dobrom a po sérii bitiek, masakrov a stretov s Bielymi chodcami sa každý vrátil k svojmu bežnému životu. Samozrejme, až na pár výnimiek.

Ako informuje portál Metro, takmer po celý čas boj jasným adeptom na nového kráľa Jon Snow, ktorého si zahral Kit Harington. Tieto predpovede sa však napokon nenaplnili po tom, čo Jon Snow zabil kráľovnú. Na trón Šiestich kráľovstiev prekvapivo zasadol Bran Stark, ktorého si zahral Isaac Hempstead Wright.

Isaac Hepstead Wright ako Bran Stark. Foto: MovieStillsDB

Mnohí diváci vyjadrili nielen sklamanie, ale aj prekvapenie. Doterajšie série sa totiž niesli v znamení krvavej brutality a násilia. Tvorcovia bez váhania zo scény odstraňovali deti aj tehotné ženy, a to neraz takým spôsobom, že aj tí zdatnejší si zakrývali oči. V porovnaní s tým sa dá vyvrcholenie poslednej série označiť za mierumilovné.

Herci vytvorili alternatívny koniec, diváci ho však neuvidia

Herci však majú ďalšie prekvapenie, ktoré má sladkú, no zároveň i trpkú príchuť. Nedávno sa na oslave stretlo niekoľko hercov, medzi nimi napríklad Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane), Gemma Whelan (Yara Greyjoy) a Isaac Hempstead Wright. Tí potvrdili, že herci natočili alternatívny koniec poslednej série Hier o tróny, je však pravdepodobné, že ho diváci nikdy neuvidia.

Foto: MovieStillsDB

Pre Metro sa vyjadril Kristofer Hivju, ktorý hovorí, že alternatívny koniec bol vytvorený skôr pre zábavu, oficiálne sa však o tom nehovorí. Samozrejme, vyhlásenie herca s nórskymi koreňmi vyvolalo u divákov poriadnu zvedavosť, Kristofer však na ďalšie otázky odpovedať odmietol. Dodal len toľko, že natáčanie bolo naozaj zábavné a spôsob, akým sa tvorcovia rozhodli ukončiť poslednú sériu oficiálne, bol prekvapením aj pre samotných hercov.

Kristofer dodáva, že po skončení siedmej série a pred začiatkom natáčania tej ôsmej, mali svoje teórie nielen diváci, ale aj herci. Možností, ako ôsmu sériu ukončiť, boli tisícky a vybrať tú jednu, ktorá by bola správna, je nemožné. Ako si ideálny koniec ôsmej série Hier o tróny predstavujete vy?

Metro

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články