foto: HBO

Záverečná séria Game of Thrones sa nezadržateľne blíži. Skrátiť si čakanie môžete napríklad aj touto originálnou aktivitou.

Pre všetkých fanúšikov, ktorí sa už nevedia dočkať ôsmej a poslednej série Game of Thrones si tvorcovia vymysleli špeciálne prekvapenie. Na rôznych miestach po svete ukryli Železné tróny a ak ich nájdete, môžete na ne zasadnúť aj vy. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Teraz si môžete vyskúšať, aké je to sedieť v tróne, ktoré patrí vašim obľúbeným seriálovým hrdinom. A to dokonca ešte predtým, než uvidíme, kto si naň definitívne zasadne. HBO vytvorilo zaujímavú hru, ktorej cieľom je podľa indícií nájsť, kde sa Železný trón nachádza.

Na šiestich miestach na svete je umiestnených šesť trónov a našou úlohou je ich vypátrať. Indíciou sú 360 stupňové videá, ktoré by mali pomôcť charakterizovať miesta, kde sa nachádzajú. Niektoré sa už fanúšikom podarilo odhaliť, no dve sú ešte stále ukryté. Pozrite si videá a skúste tieto miesta identifikovať.

Nájdeme ich na rôznych miestach po celom svete

Ako informoval portál ladbible.com, už boli objavené v Puzzlewoode vo Veľkej Británii, vo švédskom lyžiarskom stredisku Björkliden, neďaleko hlavného mesta Španielska v meste Castello de Atienza. Pravdepodobne štvrtý môžeme nájsť v Brazílii v obci Beberibe. Umiestnenie posledných dvoch ešte stále nie je známe.

Navyše, každý z trónov má svoj názov. Trón, ktorý sa nachádza v Brazílii, dostal prezývku Valónsky a je odkazom na staroveké kráľovstvo. Švédsky trón s prívlastkom severu je zas spojený s rodinou Starkovcov či Nočným kráľom.

Všetky podrobnosti môžete nájsť na stránke For The Throne. Na internete sa začal šíriť hashtag s rovnakým názvom, pod ktorým ľudia uverejňujú svoje fotografie na Železnom tróne. To je dôkazom toho, že ich táto zaujímavá aktivita naozaj potešila a seriál má po svete naozaj silnú fanúšikovskú základňu.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články