Foto: MovieStillsDB

A čo vy? Videli ste ju?

Na TikToku sa začala šíriť scéna z Harryho Pottera, ktorá je podľa fanúšikov mimoriadne zvláštna. Pochádza konkrétne z časti Ohnivá čaša a odohráva sa počas obeda, kedy študenti Rokfortu vítajú svojich hostí skutočne netradične – zaspievajú im pieseň. Podľa diváčky, ktorá na ňu upozornila, ide o vystrihnutú scénu, ktorú predtým ešte nikdy nevidela, uvádza UNILAD

Článok pokračuje pod videom ↓

„Je to vystrihnutá scéna alebo som senilná?“ pýta sa používateľka @kristinamarieclaire na TikToku po zhliadnutí Harryho Pottera a Ohnivej čaše.

Spoločne s otázkou zdieľala nahrávku, podľa niektorých až bizarnej scény, v ktorej naši obľúbení študenti Rokfortu spievajú pieseň na privítanie žiakov prichádzajúcich z iných škôl.

@kristinamarieclaire Part of a video to my cousin, another big HP watcher. I was thrown for a loop when this happened it’s a little cringe ngl #harrypotter #hp ♬ original sound – Kristina Marie Claire

Prekvapení zostali diváci, aj samotné postavy

Kým Harry, Hermiona, Ron a ďalší spievajú, hostia sú prekvapením celí bez seba a nevedia, ako reagovať. Svedčia o tom ich zaskočené tváre. Ako vysvetľuje UNILAD, mladí čarodejníci spievajú hymnu Rokfortu s názvom Hoggy Warty Hogwarts.

Podobný názor ako diváčka, ktorá sa so scénou podelila, majú aj ďalší a neváhali sa s ním zdôveriť v komentároch.

Niektorí scénu dobre poznajú, iní ju nikdy nevideli

Fanúšikovia sa snažili hľadať odpoveď, ako je to možné a vysvetľovali, že z verzie pre kiná bolo niekoľko scén vystrihnutých, avšak existuje predĺžená verzia filmu, v ktorej je zahrnutá aj táto konkrétna scéna.

Foto: MovieStillsDB

Napriek tomu niekoľko divákov zostalo poriadne prekvapených. „Táto scéna na DVD určite nie je. Som obrovským fanúšikom Harryho Pottera a filmy som videl miliónkrát. Ale čo sa to, sakra, deje?“ zdôveril sa jeden z nich.

Aj keď sa niektorým môže zdať táto scéna zvláštna, pochádza z knižnej predlohy, zdôrazňujú ľudia v komentároch pod príspevkom.

Najnovšie články