Foto: Instagram (Fight Night Challenge)/TASR - Jakub Kotian

Konflikt zo sociálnych sietí si dievčatá vyriešia v boxerskom ringu. Nechýbajú ani bizarné výzvy.

V septembri tohto roka internet obletelo virálne video, v ktorom Ema Ferusová popísala svoj vzťah s politikom Borisom Kollárom. Podľa jej slov si z neho odniesla traumu v podobe dvoch potratov, pričom aj v tomto prípade sa ľudia rozdelili na dva tábory. Kým jedna skupina s Ferusovou súcitila, tá druhá s ňou až toľko pochopenia nemala. Rolu v druhom popísanom názorovom spektre hrala najmä Ferusovej minulosť, ktorú na ňu často vyťahuje aj jej boxerská súperka.

Zaujímavá výzva

Celý spor medzi dievčatami sa odštartroval s najväčšou pravdepodobnosťou na sociálnych sieťach, kde si vymieňali sarkastické a občas aj vyhrotené odkazy. Celá situácia prerástla do toho, že obe slečny kontaktovala organizácia Fight Night Challenge, ktorá minulú sobotu organizovala obrovský boxerský event, aký na Slovensku nemal návštevnosťou obdoby. Moderátor večera si po jednom z hlavných zápasov do ringu zavolal najprv Lenku Tejbusovú, krátko nato aj Emu Ferusovú.

Ako najprv moderátor naznačil, pôvod sporu môžeme hľadať na sociálnych sieťach, pričom sa potom Lenky opýtal, akým spôsobom chcela Emu motivovať k tomu, aby do zápasu išla. „Aby prestala brať pervitín,“ povedala Tejbusová, ktorú mnohí poznajú pod prezývkou „Lenočka“. Keďže sa Ferusová k tejto „motivácii“ odmietla vyjadriť, nasledovala ďalšia výzva, v rámci ktorej Lenka prisľúbila, že ak by „Pimpinočka“ zápas vyhrala, zabezpečí jej brnenie a mesačný nájom mezonetového bytu, ktoré sa v kauze s Kollárom tiež viackrát spomínali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Ak vyhrám ja, Pimpa sa bude musieť verejne ospravedlniť Borisovi Kollárovi,“ znela podmienka Tejbusovej. Po odsúhlasení podmienok si dievčatá dali aj prvý „staredown“.

Uložiť článok

Najnovšie články