Foto: TV Markíza

Česká verzia Ruže pre nevestu by mala prísť na Voyo už na jeseň.

Reality šou Ruža pre nevestu spôsobila na Slovensku ošiaľ. Kým prvá séria až taká populárna nebola, druhá trhala rekordy sledovanosti a hovorí sa o tom, že sa pripravuje aj tretia séria. Medzitým sa však môžeme tešiť na jej českú verziu.

Na stránke českej televízie Nova momentálne visí oznam na kasting do reality šou The Bachelor, čo je zahraničný formát už dobre známej Ruže pre nevestu. Slovenská verzia sa už skončila, momentálne môžu fanúšikovia sledovať časti o tom, čo sa dialo po ukončení druhej série. V tej bojovalo 18 žien o srdce podnikateľa Radka, ktorý vlastní niekoľko barov v Nórsku.

Zdroj: TV Markíza

Česká verzia Ruže by mala prísť na obrazovky na jeseň

Teraz už vieme, že šou vyhrala Stanka, hoci dvojica po jej skončení nezostala v páre. Ako však píše portál Medium Seznam, pokiaľ patríte k fanúšikom tejto šou, už na jeseň by ste sa mali dočkať jej českej verzie. Ďalej uviedli, že niektoré dievčatá už dokonca boli na účasť v šou oslovené. Na sociálnych sieťach dokonca vznikla už aj skupina pre českú Ružu pre nevestu, kde sa momentálne diváci vyjadrujú k tomu, koho zo slovenskej verzie by chceli opäť vidieť súťažiť.

Väčšina divákov by chcela v tejto verzii vidieť Júliu, keďže je z Čiech, často sa však objavuje aj meno Jenifer, Doli či Lucy. Ako to vidíte vy?

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články