Foto: Pxhere

Ľudská sexualita je rozmanitá.

Aj keď sex je bežnou súčasťou našich životov, každý ho vníma trochu odlišne. Sú avšak ľudia, ktorých viac ako sex priťahujú skôr rôzne úchylky s ním spojené. Kým niektoré úchylky sú pomerne bežné a tiež aj relatívne neškodné, iné sú niekedy až ohrozujúce a dokonca aj zákonom zakázané. V dnešnom kvíze vás otestujeme z rôznych sexuálnych úchyliek, ktoré ľudia, z veľkej časti viac muži, ako ženy vykonávajú. Ako si poradíte s týmto kvízom?

Ak vás tento kvíz zaujal, pozrite si aj ďalšie v našej sekcii kvízov.

Čo vzrušuje človeka s formikofíliou?

Táto úchylka sa najčastejšie týka mužov. Prikladajú si mravce, pavúky či iný drobný hmyz na penis agenitálie, pričom im nevadí (niekedy je to dokonca žiaduce), ak ich poštípu.

Čo vzruší symforofilika, ak to uvidí napríklad v televízii?

Symforofília je podivná úchylka, pri ktorej jedinca vzrušuje pohľad na nehody alebo katastrofy.

Čo najradšej nosí oblečené muž s anaklitizmom?

Anaklitizmus je spojený s nosením oblečenia a vykonávaním činností, ako keby bol dotyčný iba bábätko. Zahŕňa to nosenie dupačiek, cmúľanie cumlíka, ale napríklad aj vykonávanie hygienických potrieb priamo do dupačiek.

Čo najradšej ukazuje kandaulista cudzím osobám?

Pri kandaulizme sa ukazuje, napríklad na fotografiách alebo videu, sex svojej partnerky alebo partnera. Pri pokročilejších formách ukazuje zvyčajne partner svoju partnerku iným nahú a v extrémnych prípadoch ju ponúka aj na sex, pričom sa tomu prizerá.

Kde sa frotér "cíti najlepšie"?

Frotérstvo je choroba, ktorá spočíva v úmyselnom vyhľadávaní dotykov s inou osobou pre pohlavné „samodráždenie“, napríklad v rôznych tlačeniciach, radoch či v dopravných prostriedkoch.

S čím by sa mala hrať partnerka, aby vzrušila folikulistu?

Asi nie je nič príťažlivejšie pre folikulistu než to, keď vidí ženy, ako nafukujú a hrajú sa s balónikmi, obrierajú sa o ne, stískajú ich alebo si na ne sadajú.

Ak má muž oculofíliu, tak ho vzrušuje keď:

Ak má niekto oculofíliu, tak ho vzrušuje trenie o oko, strkanie penisu či vagíny do očí partnera alebo aj udieranie pohlavným orgánom (zvyčajne penisom) do očí partnerky.

Teratofilik si musí svojho partnera či partnerku hľadať veľmi dôsledne. Je to preto, lebo:

Teratofilikov priťahujú jedinci s rôznymi telesnými deformáciami. Existuje množstvo typov tohto fetišu, niektorých priťahujú jedinci s amputovanou končatinou, iným sa viac pozdávajú jazvy.

Čím dosiahne saliromanik vyvrcholenie?

Salirománia je dosť závažná sexuálna úchylka, ktorá spočíva v ponížení a znečistení partnera špinou, často sú to výkaly alebo moč.

Čo robí pyropubista pri vyvrcholení?

Muž trpiaci pyropubizmom tesne pred vyvcholením vytiahne penis z partnerky, rýchlo jej zapáli ochlpenie na vagíne a ejakulátom ho chce uhasiť.

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )