Tento článok nie je vhodný pre ľudí mladších ako 18 rokov
Mám viac ako 18 rokov

Kyle Clifford, muž podozrivý z trojnásobnej vraždy, je momentálne na úteku. Foto: SITA/AP/X - @HertsPolice

Polícia a zdravotníci sa ich snažili zachrániť, ale napokon ešte na mieste činu zomreli.

Aktualizácia o 19:45 – Podozrivý Kyle Clifford bol podľa informácií BBC pred chvíľou zadržaný a momentálne je v opatere záchranárov, keďže na tele mal viacero zranení. Pri zatýkaní však údajne nepadli žiadne výstrely.

Pôvodná  správa – Britská polícia pátra po mužovi, ktorý je pravdepodobne vyzbrojený kušou a je podozrivý v súvislosti s vraždou troch žien v dome pri Londýne. Ide o 26-ročného Kylea Clifforda. Ten je stále na úteku a polícia ho vyzýva, aby sa vzdal, informuje BBC.

Nedokázali im pomôcť

Polícia informovala, že tri ženy, ktoré boli príbuzné, našli vážne zranené v dome v meste Bushey v utorok večer. Polícia a zdravotníci sa ich snažili zachrániť, ale napokon ešte na mieste činu zomreli. Ide o ženu a dve dcéry známeho anglického športového komentátora Johna Hunta, ktorý pracuje pre BBC.

Či má 26-ročný Kyle Clifford, po ktorom pátrajú, nejaké spojenie so ženami, polícia neuviedla. Momentálne je to však najhľadanejší muž Anglicka a polícia zverejnila aj jeho podobizeň. Rob Hall z regionálnej kriminálky uviedol, že muž sa zrejme nachádza v Londýne alebo v susednom grófstve Hertfordshire. Clifford má podľa Halla zbraň a verejnosť by k nemu nemala pristupovať. Ide navyše o bývalého vojaka.

Správu aktualizujeme.

Uložiť článok

Najnovšie články