Od natáčania prvého dielu legendárneho filmu Sám doma už prešlo 24 rokov. Druhý diel sa natočil o dva roky neskôr. Je až neuveriteľné, ako...

Od natáčania prvého dielu legendárneho filmu Sám doma už prešlo 24 rokov. Druhý diel sa natočil o dva roky neskôr. Je až neuveriteľné, ako veľmi rýchlo ten čas beží. Viete, ako vyzerajú herci z tohto filmu dnes?

Mnohí herci z filmu Sám doma zahviezdili a potom zhasli, tak isto to bolo aj s hercom Macaulayom Culkinom, ktorý si zahral hlavnú postavu Kevina. Vo svojich 14-tich rokoch svoju hereckú kariéru ukončil a dnes ho už len poznáme z bulvárnych článkov ako mladú fimovú hviezdu, ktorá nezvládla slávu a dala sa na drogy. Macaulay sa však snaží postaviť na nohy, má svoju vlastnú kapelu a dokonca sa aj výnimočne objavuje pred filmovou kamerou. Kevinovú matku si zahrala dnes už známa herečka Catherine O’Hara. Catherine je veľmi herecky aktívna, dodnes sa objavuje vo filmoch, no v menších rolách a len raz za čas sa jej podarí niečo väčšie. „Mokrí banditi“ po úspechu a sláve nepokračovali až tak hviezdne. Zahrali si v pár filmoch, no mnohí ich škatuľkovali a nevedeli si ich predstaviť v iných rolách. Devin Ratray si zahral Kevinovho najstaršieho brata Buzza, mohli ste si ho však ešte všimnúť vo filmoch Nebraska či The Good Wife.

Home-Alone-Daniel-Stern

Home-Alone-Devin-Ratray

Home-Alone-Hillary-Wolf

Home-Alone-Joe-Pesci

Home-Alone-John-Heard

Home-Alone-Kieran-Culkin

Home-Alone-Macaulay-Culkin

Home-Alone-Mike-Maronna

sam_doma_-_pan_z_hotela

sam_doma_-_sestra

Pozri aj: 11 vecí, ktoré by sa stali úplne ináč, keby sa film Sám doma odohrával dnes

Najnovšie články