Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar postúpil do semifinále kajak krosu na olympijských hrách. V pondelkovom prvom štvrťfinále na kanáli vo Vaires-sur-Marne síce prišiel do cieľa až tretí, no prvý Manuel Ochoa spravil chybu na poslednej bránke a klesol na štvrté miesto. S Grigarom postúpil aj Brit Joseph Clark.
Grigar sa v úvode dostal na čelo, no potom ho na prvej bránke súperi vytlačili a prepadol sa dozadu, kde bojoval s Čechom Jiřím Prskavcom. Ochoa s Clarkom im ušli a mali veľký náskok. Cieľ preťal ako prvý Ochoa. Prskavec záver vypustil, keďže videl, že sa už neposunie na prvé dve miesta. Tretí tak skončil Grigar a hneď po prejazde cieľom sa dozvedel, že rozhodcovia neuznali Ochoovi korektné absolvovanie poslednej ôsmej bránky a skončil tak posledný.
Medzi najlepšiu osmičku preto postúpili Clark so slovenským reprezentantom, v semifinále ich doplnili z druhej rozjazdy Finn Butcher z Nového Zélandu a Poliak Mateusz Polaczyk. V druhom semifinále sa predstavili domáci Boris Neveu, Švajčiar Martin Dougoud, Nemec Noah Hegge a Čech Lukáš Rohan.
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete
Barča a Marek sa vybrali na cestu okolo sveta v dodávke. Zuzanu a Juraja vyšla svadba v zahraničí 6 600 eur
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem












Nahlásiť chybu v článku