Foto: instagram.com/chateau.appony / instagram.com/forrestglamping

Dom na strome, luxusný kemping alebo historický kaštieľ čakajú na svojich návštevníkov, ktorých ubytujú úplne zadarmo.

Netradičné ubytovania sa tešia obrovskej obľube ľudí, ktorí si chcú aj takýmto spôsobom spestriť dovolenku alebo si oddýchnuť na zaujímavom mieste s príbehom a originálnou atmosférou. Ak túžite po takomto výlete, nemusí vás nutne stáť veľa peňazí alebo času pri plánovaní. Takto si ho môžete užiť úplne zadarmo.

Dôležitým aspektom pri výbere vysnívanej dovolenky je nepochybne miesto, kam sa vybrať. Nakoľko sme všetci rozdielni, každý z nás preferuje iný spôsob trávenia svojho voľného času. Od toho závisí aj spôsob ubytovania, ktorý uprednostňujeme.

Či už patríte medzi dobrodruhov a milovníkov prírody, ktorých láka ubytovanie v korunách stromov, chceli by ste vyskúšať kempovanie s pohodlím luxusného hotela alebo si užiť pravý luxus kaštieľa s nenapodobiteľným nádychom histórie, teraz máte jedinečnú príležitosť. Prinášame vám tri výnimočné miesta, ktoré sa nachádzajú na troch unikátnych slovenských lokáciách s bohatými možnosťami na trávenie voľného času a na ktorých sa navyše teraz môžete takto ubytovať úplne zadarmo.

Domček na strome a lokálne víno

Ubytovania v chatkách na stromoch a domy v korunách stromov si za posledné roky získali priazeň mnohých ľudí a Slovensko sa môže pýšiť hneď niekoľkými, ktoré vznikli v jeho najrôznejších kútoch. Jedným z nich je aj Dubodom, ktorý sa nachádza vo Svätom Jure na juhozápade Slovenska. Prináša pokojnú a ničím nerušenú atmosféru lesa, oddych od okolitého sveta a kvalitné vínko.

Dubodom je kombináciou toho, čo vytvorila príroda a dielom z rúk človeka. Tento originálny domček je vybudovaný na starom dube a rozprestiera sa nad miestnymi vinicami. Pri jeho návšteve si tak budete môcť vychutnať víno priamo z viníc jeho majiteľov za osvetlenia nočnej oblohy, ale aj svetielok priamo na útulnej drevenej terase.

Ak navyše túžite po romantických chvíľach ako z vášho obľúbeného filmu, dotvorí ich kúpacia kaďa, ktorá je súčasťou exteriéru Dubodomu. K tomu si navyše môžete ugrilovať vaše obľúbené lahôdky.

Luxusné kempovanie s bohatými možnosťami

Uprostred Štiavnických vrchov sa nachádza ubytovanie, ktoré prepája človeka s prírodou a zároveň rozmaznáva spôsobom, aký by mu mohol závidieť aj ten najluxusnejší hotel. ForRest Glamping je navyše miestom, ktoré ponúka svojim návštevníkom bohaté množstvo aktivít na trávenie voľného času.

Okolie Banskej Štiavnice prináša celý rad možností pre milovníkov prírody, kultúry, atmosféry útulného mesta alebo tajchov, v ktorých sa v lete môžete príjemne schladiť a v zime otužovať.

ForRest Glamping je miestom, ktoré prinúti oddýchnuť si aj toho najväčšieho workoholika a rovnako láka aj ľudí, ktorí netúžia robiť nič, iba oddychovať. Práve oddych si tu môžete vychutnať bez akéhokoľvek obmedzovania, rovno uprostred prírody. K tomu nechýba súkromná vírivka, horúca sauna alebo kvalitná posteľ, ktorá návštevníkom zabezpečí ten najkvalitnejší spánok. FofRest Glamping totiž spája pohodlie hotela s atmosférou a možnosťami, ktoré zažijete iba počas kempovania.

Kaštieľ so vzácnou barokovou knižnicou a dlhé prechádzky v parku

V topoľčianskom okrese sa nachádza malá dedinka Oponice, ktorá je slovenským unikátom. Nachádza sa v nej totiž komplex Chateau Appony, pôvodný renesančný kaštieľ uhorského šľachtického rodu Apponyiovcov, ktorý je dnes luxusným štvorhviezdičkovým hotelom.

View this post on Instagram

VYHRAJTE POBYT U NÁS Už ste počuli o súťaži s Hyzou? Vyhrajte 6x pobyt na Slovensku, hlavnú výhru automobil KIA Niro Hybri alebo stovky ďalších atraktívnych cien! Stačí nakúpiť výrobky HYZA, zaregistrovať kód zo súťažnej etikety a ste v hre! Viac info na www.dobreadresy.sk. Súťažte s Hyzou a objavte dobré adresy na Slovensku https:www.dobreadresy.sk . ⬇️ Nemáte ešte plán na víkend? A čo tak ho stráviť u nás v krásnom prostredí pod úpätím pohoria Tribeč v obkľúčení prírody? Ponúkame Vám širokú škálu pobytov a kvalitných služieb, pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 38/3238 111 alebo e-mailovej adrese [email protected] photo credit @peter_prochazka

A post shared by Chateau Appony**** (@chateau.appony) on

Atmosféra Chateau Appony je sama o sebe nenahraditeľná, spomeňme si však napríklad na unikátnu barokovú knižnicu, ktorá obsahuje viac ako 17-tisíc zväzkov kníh. Nájdeme medzi nimi výnimočné diela obrovských mien literatúry aj filozofie, akými boli napríklad Aristoteles, Platón, Isaac Newton, Galileo alebo Goethe.

O dokonalý oddych sa postará aj wellness a ak hľadáte voľnočasové aktivity, môžete si zahrať bowling alebo tenis, ktorý má na tomto mieste dlhoročnú tradíciu. Kaštieľ navyše disponuje parkom, v ktorom si počas celého roka môžete vychutnať nezabudnuteľné prechádzky a vrátiť sa pomocou nich v čase. Okrem toho kaštieľ ponúka možnosť vyskúšať aj apiterapiu, teda liečbu pomocou včelích úľov.

Veríme, že práve sme vás presvedčili o tom, že za originálnou dovolenkou nemusíte cestovať ďaleko do zahraničia. Zažijete ju totiž aj doma na Slovensku, a to aj vďaka týmto trom miestam.

K dobrému ubytovaniu však na dovolenke nesmie chýbať ani chutné a kvalitné jedlo vyrobené z domácich surovín. Presne také sú produkty od tradičného slovenského výrobcu mäsa HYZA. Kuracie mäso HYZA je vyrábané z preverených domácich chovov, humánne porazené a pravidelne veterinárne testované. To mu zabezpečuje výnimočnú chuť, čerstvosť a absenciu alergénov.

HYZA prichádza so súťažou, ktorá spája ich kvalitné produkty so spoznávaním Slovenska, ktoré je zaručene dobrou adresou. Nakúpte v termíne 1.10. – 11.11.2020 chladené produkty HYZA označené súťažnou etiketou alebo mäsový výrobok HYZA označený súťažnou dolepkou, zaregistrujte súťažný kód z etikety na www.dobreadresy.sk a ste v hre!

Značka HYZA zmenila obaly svojich výrobkov, a preto sa nenechajte pomýliť, keď v obchodoch neuvidíte obaly, na ktoré ste boli zvyknutí. HYZA totiž prechádza zmenou strategického zadefinovania značky, v rámci ktorého pristúpila i k zmene obalovín svojich produktov. Obaly sú tak modernejšie, atraktívnejšie, dobre rozpoznateľné a odlíšiteľné od konkurenčných výrobkov. Taktiež preto, aby uľahčili orientáciu všetkým zákazníkom, ktorí vyhľadávajú bezpečné a čerstvé hydinové výrobky domáceho pôvodu.

Ubytujte sa zadarmo na dobrej adrese

Ak by ste sa chceli ubytovať v Dubodome, rezorte Forrest Glamping alebo v kaštieli Appony, stačí sa zapojiť do súťaže a možno práve vy budete tými šťastlivcami, ktorí získajú ubytovanie na dobrých adresách úplne zadarmo a vychutnajú si nezabudnuteľné chvíle na týchto výnimočných miestach.

Okrem toho máte šancu zabojovať o atraktívne týždenné výhry (žrebuje sa až 151 výhercov!), ako aj o hlavnú výhru – osobný automobil KIA Niro Hybrid. Tak neváhajte, objavujte s HYZOU dobré adresy a VYHRAJTE!

Foto: Súťaž HYZA
V spolupráci s Hyza.

#cestujemdoma

Spoznávaj Slovensko a jeho krásy, podpor domácu ekonomiku a cestovný ruch.

0
Uložiť článok
Komentovať