Foto: youtube.com

Matej Mensatoris / / Zviera
Muž ostal nemilo prekvapený, keď sa mu zrazu do brucha zahryzol žralok. Našťastie to pre muža dopadlo dobre.

Vo vodách pri pobreží Floridy môžu ľudia stretnúť skutočne „hocičo“. Keď muž plával vo vode, odrazu pocítil obrovskú bolesť na svojom bruchu. Po zistení, že sa mu do tela zahryzol žralok sa muž urýchlene ponáhľal na loď, kde sa mu jeho kolegovia snažili pomôcť. Keďže žralok svoje zovretie nechcel povoliť, neostávalo nič iné, ako tohto drobného morského predátora usmrtiť.

Ervin Maccarty bol na love homárov, akých zažil už niekoľko. Čo ale nezažil a bude si to ešte dlho pamätať bolo zahryznutie do jeho brucha žralokom. Aj keď situácia vyzerala veľmi nebezpečne, jeho „parťáci“ sa na udalosti dobre zabávali.

Keďže žralok „nespolupracoval, muži ho zabili aby ho mohli následne z Ervinovho tela odstrániť. Ervin celý incident ale nevnímal s humorom a mal obavy o svoj život. „Myslel som si, že sa utopím. Vyrazil mi dych a trhal mi brucho. Keďže som ho pridržiaval, nemohol som dobre plávať.“ spomína Ervin na incident.

Po usmrtení žralok Ervina pustil. Zistilo sa, že veľkú ranu mu nespôsobil, a tak Ervin bude mať na celú neprijemnú situáciu iba malú jazvu na bruchu.

Pozri aj: Zabudnite na žraloky. Týchto 7 vecí by ste sa pri kúpaní mali naozaj obávať

dailymail.co.uk
0
Komentovať (0)