Foto: Prime Video

Láka aj vysokými hodnoteniami od divákov.

Nová a v poradí tretia séria Bridgertonu aj po nejakom čase od svojej premiéry neustále kraľuje Netflixu. Ak ste ju už dávno zhltli a teraz len nedočkavo čakáte na jej pokračovanie, máme pre vás tip na iný seriál, ktorý taktiež prináša dávku romantiky, a preto by sa vám mohol páčiť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Hovoríme o šesťdielnom seriáli s názvom Maxton Hall – Svet medzi nami (v origináli Maxton Hall – Die Welt zwischen uns) z nemeckej produkcie. Žánrovo balansuje medzi drámou a romantickou snímkou a nájdete ho na streamovacej službe Prime, kde patrí medzi najsledovanejšie, napríklad aj medzi Slovákmi, ukazuje FlixPatrol.

Okukaný námet, no na prehnané klišé zabudnite

Jeho hlavnou hrdinkou je Ruby, ktorá sa v súkromnej škole Maxton Hall stane svedkom bulvárnej udalosti a dostane sa tak do sporu s dedičom milionára Jamesom, v ktorého záujme je, aby nepovedala ani slovo. Už asi tušíte, že dvojica sa nebude „vadiť“ donekonečna a niečo medzi nimi vznikne.

Táto romantika získala kladné prijatie od divákov. Na ČSFD jej svieti hodnotenie 79 % a na portáli IMDb 7,6/10. A mnohí nešetria veľkou chválou.

„Myslela som si, že to bude typický tínedžerský seriál. Mýlila som sa,“ priznala fanúšička, ktorá ho zhltla za jednu noc celý.

„Chémia medzi hercami, ktorí hrajú Ruby a Jamesa, bola šialená,“ pochválil niekto ďalší. Len dodáme, že dvojicu stvárnili Harriet Herbig-Matten a Damian Hardung.

Viacerí sa zhodli na tom, že seriál nie je vôbec také klišé, ako by sa mohlo zdať a že na nich pri sledovaní čakalo príjemné prekvapenie.

Uložiť článok

Najnovšie články