Foto: Screen: Youtube (TechRax)

Každým dňom smeruje veda a naše poznanie napred, napriek tomu niektorí jedinci preukazujú, že ľudstvo čoraz hlúpejšie.

Youtuber TechRax postavil svoju kariéru na tom, že ničí drahé smartfóny. Každý z nás by zrejme chcel mať prístup k špičkovým zariadeniam, či už od Applu alebo akejkoľvek inej spoločnosti. Tento muž so smartfónmi však rozhodne nerobí to, na čo sú určené.

Samozrejme je jeho taktika celkom pochopiteľná, veď čo by Youtuber nespravil pre videnia. Okrem toho, že vlajkové lode smartfónov hádže do vody alebo do nich trieska kladivom, občas je vo svojich experimentoch aj o čosi nápaditejší. Tentokrát si do hľadáčika zobral nový iPhone X, ktorý vytrápil v mixéri.

Ľudia sa celkom zjavne nemôžu jeho videí nabažiť, keďže k jeho 6 miliónom odberateľov, noví diváci stále pribúdajú. Najlacnejšia verzia iPhonu X sa začína s cenovkou 1 200 eur. Je tak jasné, že videá z kanálu TechRax majú úspech. Keď Youtuber vložil telefón do mixéru, zdalo sa, že kolotoč zvláda pomerne dobre. Teda až do momentu kým nezapol turbo mód.

TechRax

Aby toho nebolo málo, keď sa iPhone rozdrvil na malé kúsočky, prilial do obsahu vodu a vytvoril tak zrejme najdrahší „jablkový džús“ na svete. Desivá sivá tekutina neskôr bublala v malej nádobe.

Nechutný obsah sa Youtuber rozhodol vypiť cez špeciálnu slamku, ktorej úlohou je filtrovať vodu. Youtuber našťastie obsah vypľul a posťažoval sa, že sa mu v ústach zostala technická pachuť.

TechRax

Pokúsil sa vypiť iPhone, čo iné mohol očakávať. Aby sme však nekrivdili produktu, ktorý celkom zjavne promoval, vyzerá to tak, že slamka odviedla relatívne dobrú prácu a vodu skutočne odfiltrovala.

Napriek tomu, že filtračná slamka fungovala celkom dobre, asi vám nemusíme pripomínať, aby ste niečo podobné neskúšali doma.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy