Foto: SITA/AP

Brad Pitt sa rozhodol, že si na premiéru filmu Bullet Train oblečie sukňu.

Herec Brad Pitt už roky patrí medzi hviezdnych miláčikov žien. V obleku mu to jednoznačne pristane. Tentoraz ale ostala zrejme nejedna fanúšička šokovaná. Herec si totiž na premiéru filmu Bullet Train obliekol sukňu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na premiére filmu Bullet Train v Berlíne sa Brad Pitt rozhodol, že ukáže svetu svoje nohy, obliekol si totiž sukňu. Niet sa čo čudovať, Európu totiž sužuje vlna horúčav a v 40 °C by sa v dlhých nohaviciach predsa nechcel potiť nikto. Ako informuje portál Unilad, k tmavej sukni strednej dĺžky si herec obliekol ladiacu bundu, košeľu, čierne čižmy a slnečné okuliare.

Foto: SITA/AP

Nie je jasné, či bolo hercovi naozaj tak teplo alebo je to jednoducho nový módny štýl, ktorý si obľúbil. Čo sa samotného filmu týka, Pitt v ňom stvárnil zabijaka menom Ladybug, ktorý sa svoju misiu snaží dotiahnuť do konca v tom najrýchlejšom vlaku na svete. Počas doterajších misií ale Ladybug nemal priveľa šťastia a rútiaci sa vlak mu prácu neuľahčuje.

Okrem Pitta si vo filme zahrala aj herečka Joey King, Andrew Koji či Aaron Taylor-Johnson. Do kín by sa film mal dostať už čoskoro.

Najnovšie články