Foto: Profimedia

Spomínaný incident sa mal odohrať v roku 2016, jeho vyšetrovanie bolo ale náhle uzavreté. Angelina Jolie chce vedieť prečo, a preto žaluje FBI.

Pojem Brangelina vzbudzoval pred niekoľkými rokmi v Hollywoode veľké vášne. A rovnako aj vo fanúšikovskej základni Angeliny Jolie a Brada Pitta. Bez škandálu sa nezaobišiel ani rozvod dvojice, ktorému v roku 2016 predchádzal násilný incident, ktorý sa mal odohrať na palube súkromného lietadla. Teraz to vyzerá, že Angelina zažalovala FBI, aby zistila podrobnosti o vyšetrovaní, ktoré sa v minulosti odohralo a dôvod, prečo nebol Brad zatknutý, píše US Weekly

Článok pokračuje pod videom ↓

Puck uverejnil pred niekoľkými dňami odhalenie, v ktorom spojil Angelinu Jolie s článkom o žalobe pochádzajúcej z apríla, v ktorej neznámu osobu a deti napadol manžel počas cesty lietadlom pred niekoľkými rokmi. V spomínanom texte sa hovorilo o tom, či neznáma náhodou nie je Angelina, pretože opis incidentu by sedel s udalosťami, ktoré vo svojom obvinení spomínala už v roku 2016. „Neznáma“ mala v tomto prípade vplyvného právnika a taktiež sedela aj časová os.

Za anonymnou žalobou je Angelina Jolie

Teraz Puck s istotou tvrdí, že neznáma je Angelina Jolie. Pred takmer 6 rokmi bol spomínaný incident uzavretý bez akýchkoľvek následkov pre Pitta a vyzerá to, že Angelina chce vedieť bližšie detaily o vyšetrovaní, ktoré v tom čase prebehlo.

Opísala útok, ktorý sa mal odohrať pred deťmi

Podľa správy FBI z tohto obdobia Angelina opísala nepríjemné chvíle, ktoré sa na palube lietadla odohrali. Spomenula, že Pitt pil a aby sa nehádali priamo pred svojimi šiestimi deťmi, ktoré boli s nimi na palube, presunuli sa do zadnej časti lietadla. Tam ju mal údajne chytiť za hlavu, triasť ňou a následne agresívne udierať päsťou do stropu lietadla.

Jedno z ich detí malo navyše prísť ku dvojici a opýtať sa mamy, či je v poriadku. Brad na to vraj krikom odpovedal, že nie je v poriadku, ničí ich rodinu a označil ju za šialenú.

Nesedí jej, že FBI nevzniesla obvinenie voči Pittovi

Brad Pitt tieto obvinenia odmietol a vyšetrovanie nepotvrdilo, že by k zneužívaniu z jeho strany došlo. Ako vysvetľuje magazín Bronson, anonymná žaloba bola podaná v apríli na FBI za uzavretie prípadu bez vznesenia obvinenia. Puck uvádza, že ju Angelina 9. augusta pozmenila a doplnila o zaujímavý detail. Podľa dostupných informácií chce zistiť, prečo bolo vyšetrovanie spomínaného incidentu náhle uzavreté a dozvedieť sa bližšie podrobnosti.

Dvojica od svojho rozvodu nemá vyriešených viacero vecí. Stále sú veľkou témou ich deti a rovnako sa pred niekoľkými mesiacmi spomínala žaloba Pitta na Angelinu kvôli predaju ich spoločného vinárstva.

Najnovšie články