Sexuálna hračka v kufri jedného z cestujúcich vyvolala v utorok poplach na berlínskom letisku Schönefeld, informuje agentúra DPA.
Podozrivé predmety spozorovali v utorok predpoludním počas bežnej röntgenovej kontroly batožiny, informovala polícia. Mysleli si, že v batožine jednej cestujúcej sa nachádza granát. Následne kufor prehľadali a našli sexuálnu hračku.
Parts of Berlin Schönefeld Airport were evacuated due to a “pleasure device” found in luggage https://t.co/64FGm9iMQt
— AIRLIVE (@airlivenet) August 8, 2018
Incident viedol k vyše hodinovému uzatvoreniu časti letiska, píše DPA. Narušený bol aj priebeh niekoľkých stanovíšť určených na vybavovanie cestujúcich. K obnoveniu normálneho chodu letiska došlo na poludnie. Ako prvá o príčine poplachu informovala rozhlasová stanica Radio Berlin.
Expertka na pracovné vzťahy radí, ako si pýtať vyšší plat. Navštívili sme najkrajšiu slovenskú dolinu
Vláda sa masaker stále snaží ututlať. Pokojná manifestácia sa v Číne zmenila na peklo, o ktorom sa nehovorí
Bežecký tréner Ďurica: Nebežec sa vie na 5 km preteky pripraviť za 3 mesiace. Polmaratón odporúčam až po viac ako pol roku
Nové predajne rastú ako z vody. Lidla či Kauflandu sa dočkajú aj menšie mestá, nezaostáva ani Billa či Tesco















Nahlásiť chybu v článku