V uplynulých hodinách obletela internet správa o nahrávkach z poľovníckej chaty v Čifároch, na ktorú upozornil Denník N a ktoré boli zverejnené na YouTube. Podeliť sa s nimi so svetom sa rozhodli príbuzné policajtov okolo Jána Čurillu, ktoré môžete na Facebooku sledovať na profile s názvom Pravda & Fikcia. Jedným z detailov, ktorý si v nich ľudia všimli, bolo vyjadrenie Roberta Fica k Petrovi Pellegrinimu.
Konkrétne na internete nájdete kompletných 36 videonahrávok, pričom každá má dĺžku 30 minút. Za jeden deň získali desiatky tisíc zhliadnutí. Tá prvá zverejnená aktuálne atakuje 90-tisíc videní v priebehu pár hodín, čo svedčí o tom, že medzi Slovákmi vzbudili rozruch. Ako upozornil portál Startitup, padla v nej reč aj na súčasného prezidenta Petra Pellegriniho.
Takto opísal výlet vo Verone
Robert Fico na nahrávke opisuje, ako mu bolo povedané, že „Pelle cestuje“, čím mal na mysli jeho už medializovaný výlet do Verony.
„Večer už bol vo Verone a vo Verone ho nafotila nejaká slovenská rodina, ktorá nám to poslala, s Petrom Náhlikom. Chodia po meste, jak dvaja… vedľa seba. Odfotení sú jak idú po meste vedľa seba. Potom stoja, počúvaj ma, pred predajňou, kde sú domáce potreby z kuchyne. Spolu stoja, takto pozerajú, vyberajú si domáce potreby. No normálne ukážkový pár b******tov,“ hovorí v nahrávke predseda vlády a jeho spoločnosť sa dobre zabáva. Neodpustil si buchnutie päsťou po stole a napodobňovanie situácie gestikuláciou.
Kompletné nahrávky si môžete pozrieť tu.
Izba už za 26 € na noc: Týždeň som jazdila po skrytom klenote Európy, ktorého sa mnohí boja. Známe miesto veľmi sklamalo
Andreas s rodinou rozbehol biznis v raji na zemi: Dom si prenajmete od 523 eur na mesiac, plávanie so žralokmi musíte zažiť
Na nitrianskej univerzite s internátom opäť došlo k evakuácii, študenti mali práve výučbu. Zistili sme, čo sa stalo
Patrí medzi najbohatších ľudí planéty: Jeho rodina musela ujsť z Ruska, za toto čelil ostrej kritike
Gabriela a Peter pracujú ako zvárači v zahraničí: V Škandinávii sa dá zarobiť aj 12-tisíc eur, ubytovanie často platí firma
Ivana žije v Austrálii, kde si zarobíte minimálne 2 000 eur mesačne. Vyšli sme na obľúbenú chatu v Tatrách
Najhlúpejší výherca lotérie na svete: Michael minul milióny na drogy, spal so 4-tisíc ženami. Napokon prišiel o všetko
Najväčší únos v dejinách: 26 detí pochovali v nákladiaku zaživa, chceli 5 miliónov dolárov. Dnes sú zločinci na slobode
Hľadač leteniek Lukáš: Ryanair propaguje Bratislavu ako skrytý klenot, aby zaplnil lietadlá. Je na Slovensku, ako to využije









Nahlásiť chybu v článku