Foto: HBO, Game of Thrones Wikia

V tomto mimoriadne obľúbenom seriáli z produkcie HBO sa neustále mihá obrovské množstvo hercov, ktorých pôsobenie sa spravidla nekončí inak, ako smrťou ich postavy.

Niektoré z menších postáv zažili svojich 15 minút slávy. Avšak nie kvôli skvelému spracovaniu svojej postavy, ale preto, že ich seriálová smrť bola o čosi brutálnejšia a tým pádom aj viac zapamätania hodná. Vyzerá to tak, že ôsma séria sa nebude od zbytku seriálu nijak líšiť. O vyhlásenom kastingu informovala stránka Watchers on the Wall, ktorá už v minulosti priniesla niekoľko významných správ o vývoji seriálu. Ich posledné dobré správy kričia viac než zjavne, že HBO hľadá chlapca a dievča, ktorých obsadia v novej sérii.

Článok pokračuje pod videom ↓

Konkrétnejšie v prípade dievčaťa hovoríme o severských koreňoch (alebo aspoň vzhľade), vo veku zhruba ôsmych rokov. Podľa HBO je postava „veľmi peknou rolou pre dievča so silným zmýšľaním a bojovným duchom„. Pokiaľ vám tento opis niekoho pripomína, zrejme nie ste ďaleko od pravdy. Podľa všetkého by postava mala byť Lyanna Mormont, takže pokiaľ máte vo svojom okolí anglicky hovoriacu slečnu s ohnivou povahou a výrazným severským prízvukom, určite jej dajte vedieť o tejto možnosti.

Game of Thrones Wikia

Natáčanie by malo započať 17. novembra, takže v tom čase by nemala mať zrovna plný kalendár. Ďalšia rola, pre ktorú hľadá televízna stanica mladého herca má o čosi stručnejší opis. Chcú totiž „chlapca„.

Postava by taktiež mala byť veľmi mladá. Vek chlapca by mal byť medzi 8 – 12 rokov a jeho figúra by mala byť štíhla. Postava pochádza z chudobného prostredia, čo by mohlo byť v GOT univerze, takmer ktokoľvek. Je však nepravdepodobné, že by tak neskoro televízia zháňala herca pre novú postavu, takže pravdepodobne ide o postavu, ktorá už bola v seriáli v minulosti a tvorcovia potrebujú vytvoriť flashback. Opis postavy taktiež hovorí, že herec musí poznať všetky scény, v ktorých sa jeho postava objavuje.

Nepôjde tak o malú postavu a už vôbec nie o komparz. Z oficiálneho vyhlásenia, teda vychádza, že postava sa objaví vo viacerých scénach.

Natáčanie pre túto postavu sa má odohrať v poslednom novembrovom a poslednom decembrovom týždni, takže je vysoko pravdepodobné, že postava sa objaví dvoch rozdielnych prostrediach a možno aj časových líniách. Všetky tieto dohady sú však len v štádiu špekulovania, takže je priskoro na unáhlené závery, no rozhodne si môžeme byť istí, že sa máme na čo tešiť.

Pozri aj: Tento detail si v poslednej epizóde Game of Thrones všimol len málokto. Podporuje teóriu, ktorá by mohla všetko zmeniť

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články