Instagram

Je tu nový rok a s ním možno výzva nájsť si nové zamestnanie. Gratulujeme vám, našli ste ho!

Niektorí ľudia na svete svoju prácu milujú. Priznajme si však, pracovať každý deň nie je bohviečo. Koho z nás úprimne baví každé ráno vstať vo veľmi skorú hodinu a ísť si sadnúť zas ku stolu s počítačom, prípadne vykonávať inú fyzickú rutinnú činnosť ku stroju. Každý z nás sa však musí venovať svojej profesii, ak chce prežiť. Avšak určite aj vy máte nejakú vysnívanú profesiu, ktorá by spĺňala vaše tajné požiadavky. Takú, o ktorej snívate už dlho, takú, v ktorej by ste nemuseli nič robiť, len tak ležať niekde v domčeku na pláži a peniažky na váš účet by nabiehali priam automaticky. Pokiaľ my len o takejto práci dookola snívame, niekto na svete takúto prácu skutočne má. Napadlo vám už niekedy, že existuje možnosť zarábať viac než 60 000 amerických dolárov len za to, že zverejníte na svojom Instagrame denne niekoľko fotografií z dovolenky?

Royal Caribbean International práve takúto pozíciu vo svojej spoločnosti ponúka. Táto cestovná spoločnosť vyhlásila, že hľadá zamestnancov, ktorí by zdokumentovali svoj trojtýždňový pobyt na letnej stáži. V skratke, všetko, čo musíte urobiť je len zverejniť na sociálnej sieti Instagram tri fotografie z vašich ciest denne. Práve za túto činnosť môžete v tak krátkej dobe zarobiť až $64 000, čo je v prepočte 60 000€ aj nejaké drobné. Celkom fajn zárobok za vylihovanie na pláži, čo poviete?

viralthread.com
viralthread.com

Konkrétnejšími požiadavkami na dovolenkové fotografie sú napríklad: Na jednom zo záberov musí byť zachytený horizont, more, pláž, prístav, prípadne lodný interiér, či exteriér. Na druhej fotografii by mal byť nejaký človek, s ktorým ste sa stretli. Tretia snímka by mala zachytávať konkrétny zážitok. Počas vášho pobytu sa musíte vydať na najmenej tri exkurzie na každej výletnej trase, prípadne nech ich máte dokopy 9. No a potom len zdieľajte posty na Instagrame a vyzývajte ostatných používateľov k odberu vášho profilu a odporúčajte si navzájom, čo nesmiete v danej lokalite premeškať.

spiderednews.com
spiderednews.com

Okrem toho, nezabúdajte na video do vašich Instagram Stories, ktoré sanachádzajú v hornej lište hlavnej nástenky. Nezabúdajte na hashtagy #ExtraordinaryExplorer, či označenia @RoyalCaribbeanUK. Nič zložité, však? Ben Bouldin z Royal Caribbean International sa vyjadril, že hlavnou myšlienkou tohto projektu je, aby našli dokonalého storytellera. Čo znamená, že hľadajú osobu, ktorá prostredníctvom sociálnych sietí vzbudí veľký záujem o cestovanie práve s touto spoločnosťou a pravdepodobne tak pritiahne čo najviac potenciálnych klientov.

Tak na čo ešte čakáte? Založte si konto na sociálnej sieti Instagram a skúste svoje šťastie. Možno si spoločnosť Royal Caribbean International vyberie na pracovný pomer práve vás.

Pozri aj: Táto krásna 22-ročná vlogerka sa neholí a nepoužíva deodorant už vyše 1 rok. Mnohí ju odsudzujú, no výsledky hovoria za seba

interez.sk, (Romana Dorotovičová), viralthread.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy