YouTube/Raw Alignment

Michal Blaško / / Série
Otázka na nežné pohlavie. Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste úplne prestali používať deodorant a skončili by ste s depiláciou akýkoľvek partií na svojom tele? Zdá sa vám to byť úplné šialené? Táto blogerka vás presvedčí o tom, že sa to dá.

Mladé dievča menom Alyse Brautigam žije na Hawaji. Rozhodla sa začať riešiť svoj život inak, ako väčšina ľudí na planéte – a to mierne kontroverzným spôsobom. Už rok existuje bez akýkoľvek deodorantov a prestala sa depilovať. Hovoríte si, že bez deodorantov sa nedá žiť, a už vôbec nie na Hawaji v takom teple? Alyse vás presvedčí o opaku.

Má iba 22 rokov a pred dva a pol rokmi sa stala vegánkou. Dnes to už však je úplne inak, Alyse sa dala na raw stravu, a teda konzumuje iba surovú stravu. Zaujíma sa o zdravý, prirodzený a minimalistický spôsob života, ktorý mnohým ľuďom v dnešnej dobe uniká.

Consistency+Passion = Progress??

A post shared by Alyse Brautigam (@alysebrautigam) on

12 weeks out… ?#rawveganbikinicompetitor

A post shared by Alyse Brautigam (@alysebrautigam) on

Ako sama hovorí: „Predtým, ako som sa stala vegánkou, môj pot veľmi zapáchal. Akonáhle som prešla na vegánsku stravu, zmenili sa moje hormóny a tak isto aj môj zápach.“ Pravidelne chodí do posilňovne a cvičí: „Posledné dva roky chodím pravidelne do posilňovne, kde sa potím ako prasa. Nie som jeden z tých ľudí, ktorí chodia cvičiť len tak na oko. Mojim cieľom je zakaždým prepotiť každú časť svojho oblečenie do nitky.“

Ako sama tvrdí, od chvíle, ako prešla na vegánsku stravu, všimla si, že jej pot začal výrazne menej zapáchať, než to bolo predtým. Ďalšiu obrovskú zmenu si všimla, keď prešla na úplne surovú stravu – začala jesť len čerstvé ovocie, zeleninu a iné suroviny bez akejkoľvek tepelnej úpravy. „Vaše telo v skutočnosti vonia podľa toho, čo jete.“ Na základe tohto zistenia prestala používať akékoľvek deodoranty a je tomu tak už vyše jedného roka. Taktiež nenosí podprsenku, neholí sa a mnoho, mnoho iného.

Viac o jej názoroch a živote sa dozviete v nasledujúcich videách.

Pozri aj: Toto dievča za celé dva roky nevyprodukovalo žiadny odpad. Ako je to možné?

dailymail.co.uk
0
Komentovať (0)