Foto: Snowlandia - Śnieżny Labirynt

Okrem labyrintu sa návštevníci môžu tešiť aj na ďalšie atrakcie.

Keď v roku 2016 vznikol v Zakopanom snežný labyrint okamžite sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov. Ani v nasledujúcich rokoch sa neobjavila správa o tom, že by niekto kdekoľvek inde dokázal postaviť väčšie ľadové bludisko a tak sa návštevníci poľského podtatranského mestečka môžu aj tentokrát tešiť na unikátnu atrakciu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Snežný labyrint Snowlandia, ktorý vzniká každoročne od roku 2016 v poľskom mestečku Zakopane je s rozlohou viac ako 2500 m2 najväčším ľadovým labyrintom na svete.

Foto: Snowlandia – Śnieżny Labirynt

Labyrint Snowlandia sa nachádza len pár desiatok kilometrov od slovenských hraníc v najobľúbenejšej zimnej destinácii na poľskej strane Tatier. Otvorenie obľúbenej atrakcie počas tejto sezóny oddiaľovali podmienky počasia. Aktuálne je však už všetko pripravené a „stratiť sa“ v labyrinte tak bude možné už od zajtra.

Ako na stránke informuje Snowlandia, snežný labyrint bude otvorený už túto sobotu, 21. januára. Vstupenka stojí 30 zlotých, čo je v prepočte približne 6,3 eur. Ďalšie atrakcie sú spoplatnené samostatne, aktuálne ceny nájdete na ich oficiálnej stránke.

Uložiť článok

Najnovšie články