Foto: Profimedia

Meghan Markle údajne nikdy nebrala Victoriu ako rovnocennú.

Kedysi boli priateľmi, no potom sa ich vrúcne vzťahy náhle rozpadli. Čo sa stalo, odhalil životopisec celebrít vo svojej novej knihe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Životopisec celebrít Tom Bower vo svojej novej knihe „The House of Beckham“ odhalil tajomstvá vzťahov Beckhamovcov a Sussexovcov. Rozhodol sa nezatajiť nič zlé, čo kedy Meghan Markle a princ Harry tejto slávnej rodine urobili a ako sa ukázalo, je toho naozaj dosť. Z knihy navyše vyplýva, ako upozornil portál NDTV World, že na vine za rozpad vzťahov bola najmä Meghan.

Foto: profimedia

Chcela od nej veci zadarmo

Podľa knihy počas toho, ako bola Meghan ešte len zasnúbená s Harrym, mala požiadať Victoriu o oblečenia a kabelky zadarmo. Buckinghamský palác však údajne zasiahol s odvolaním sa na pravidlá, ktoré takéto žiadosti zakazujú. Meghan napriek tomu nemala vrátiť pár topánok značky Aquazzura, ktoré si nechala po módnom fotení.

Zlé vzťahy však aj napriek tomu nemali započať na strane Beckhamovcov. Vojvodkyňa zo Sussexu totiž vraj podozrievala Victoriu z toho, že o nich unikli informácie do médií a Harry sa s touto výčitkou neskôr obrátil na Davida. Victoria poprela akúkoľvek účasť na úniku informácií a namiesto toho obvinila kozmetičku.

Žiarlila na ňu

Uložiť článok

Najnovšie články