Foto: Facebook (Adele Landauer)

Keď chce niekto získať lajky a zdieľania, môže to dopadnúť aj takto.

Dnes ráno ste na sociálnych sieťach mohli vidieť fotografie nudistu, ktorý naháňal na prírodnej pláži divé prasa, ktoré mu ukradlo tašku s notebookom. Slovenka tvrdila, že prípad sa odohral na Slovensku.

Pri jej príspevku pribúdali statusy o tom, aké dosahy jej fotografie majú, že ide o horúcu aktualitu a koľko komentárov už má. Išlo však o podvrh a tento príspevok už na sociálnych sieťach ani nenájdete. Je otázne, či ho vymazala po kritike sama alebo bol odstránený Facebookom na základe nahlásenia.

Foto: interez.sk

Nudista naháňal divé prasa

Kuriózna naháňačka sa v stredu naozaj odohrala, no bolo to pri berlínskom jazere Teufelssee, kde nudista naháňal divoké prasa a dve mláďatá. Ukradli mu tašku s notebookom.

O vtipnom incidente informovala na svojom účte na sociálnej sieti Facebook herečka a životná koučka, Adele Landauer. “Príroda vracia úder,” napísala v príspevku, kde tiež uviedla, že snahe o získanie svojho počítača “dal (muž) všetko”. “Potom som mu ukázala fotky, nahlas sa zasmial a dovolil mi zverejniť ich,” uviedla Landauer.

Naturizmus má v Nemecku silnú tradíciu a v lete je úplne normálne, že sa ľudia v parkoch vyzliekajú, pripomína spravodajský portál BBC.

Stredajší incident sa odohral len pár dní po tom, čo Berlínčanov rozhnevala i pobavila mimoriadne odvážna líška, ktorá kradla ľuďom topánky, čo nechali v záhrade. U líšky, ktorú nachytali s párom šľapiek v ústach, našli viac ako 100 topánok.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )