Foto: Game Of Thrones/HBO

S blížiacim sa príchodom záverečnej série Game Of Thrones sa u množstva fanúšikov strieda radosť so smútkom. Ak ste jedným z nich, táto správa vás zaručene poteší.

Všetci fanúšikovia Game Of Thrones už netrpezlivo čakajú na blížiacu sa poslednú sériu. Ak je vám však zároveň smutno z blížiaceho sa konca, nezúfajte. Tvorcovia pripravili pre svojich verných divákov príjemné prekvapenie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dátum vydania poslednej série Game Of Thrones sa nezadržateľné blíži a s ním aj úplne záverečná časť. Ak sa tohoto momentu neviete dočkať a zároveň ste smutní, že to celé skončí, máme pre vás pozitívnu správnu. Tvorcovia totiž mysleli na svojich fanúšikov a rozhodli sa niektoré priestory z natáčania sprístupniť pre verejnosť.

foto: HBO

Okúzľujúci svet, v ktorom sa sa odohrávali vaše obľúbené príbehy, budete teda môcť navštíviť aj vy. Nebude chýbať možnosť vidieť ani Castle Black, Winterfell alebo King’s Landing a zažiť tak aspoň na chvíľu tú čarovnú atmosféru, ktorú môžete vidieť na svojich televíznych obrazovkách. Okrem toho, súčasťou bude aj výstava kostýmov, rekvizít alebo zbraní. „Tešíme sa na otváranie brán a vzrušenie, ktoré budú fanúšikovia pociťovať pri vstupe do tohoto úžasného sveta,“ povedal vo vyhlásení Jeff Peters z HBO.

Okrem toho, že táto správa určite poteší množstvo fanúšikov po celom svete, je pozitívna aj z hľadiska rozvoja turistického ruchu v Severnom Írsku. „Fanúšikovia mali možnosť vidieť túto úžasnú krajinu, pobrežie a hory v seriáli a teraz sme nadšení, že budú môcť prežívať kúzlo Severného Írska a ponoriť sa tak do sveta Westerosu.“ Predpokladá sa, že návštevnosť Severného Írska turistami rapídne stúpne.

Tvorcovia tejto Game of Thrones Legacy Tour dúfajú, že sa im podarí tieto miesta pre verejnosť sprístupniť už v priebehu budúceho roka a tak fanúšikovia po skončení seriálu nebudú musieť dlho čakať. Casey Bloys z HBO oznámil, že posledná 8. séria by mala vyjsť v prvej polovici budúceho roka. Po predošlých úspešných sériách, ktoré majú na konte neuveriteľných 46 prestížnych ocenení Emmy, vrátane tohtoročnej, sa je zaručene na čo tešiť. Zatiaľ sa na ňu nalaďme aspoň pútavým trailerom.

ladbible.com,dailydot.com
Uložiť článok

Najnovšie články