Foto: Profimedia

Videli ste už nové video Shakiry? A ak áno, všimli ste si v ňom tento detail?

Speváčka Shakira spôsobila ešte začiatkom roka ošiaľ svojou skladbou, v ktorej odkazovala na bývalého partnera Gerarda Piquého. Zároveň sa vysoko medializoval ich rozchod. Shakira totiž zistila, že ju Piqué podvádza, a to len vďaka obyčajnému džemu. LADbible informuje o tom, že v novom videu na neho opäť nepriamo naráža. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Shakira pred niekoľkými dňami zverejnila nový videoklip ku skladbe „El Jefe“. Zaujímavosťou je, že sa v ňom objavila niekdajšia opatrovateľka detí spomínanej dvojice Lili Melgar, ktorú mal Piqué údajne vyhodiť po tom, ako zistila, že speváčku podvádza. El Universal spomína, že práve ona mala Shakiru na tento pomer upozorniť.

Druhá strana tvrdí niečo iné

Je tu však aj iná verzia tohto príbehu, ktorá spomína, že opatrovateľka sa sama rozhodla odísť zo Španielska po tomto zistení a nasledovala Shakiru do Miami, tvrdí to zdroj blízky Piquému. Takže podľa tohto ju Piqué nemal vyhodiť.

Ktorá z týchto dvoch verzií odráža realitu, môžeme len hádať. No Lili Melgar sa najnovšie objavila v závere tohto videoklipu, kde sa kamera priblíži priamo až na jej tvár.

Foto: Screen youtube.com (Shakira)

Virálna skladba, ktorá vyvolala rozruch

Shakira pred niekoľkými mesiacmi vyvolala ošiaľ svojou skladbou s názvom „BZRP Music Session #53“, v ktorej okrem iného prezradila detaily o vzťahu s futbalistom Piquém, ktorý, ako sa ukázalo, ju mal dva roky podvádzať a prišla na to veľmi zaujímavým spôsobom. Spieva v nej, že vymenil Ferrari za Twingo a Rolexky za Casio, čím dala jasne najavo, že klesol o ligu nižšie a našiel si za ňu mladšiu náhradu. Dvojica sa po 11 rokoch rozišla v polovici minulého roka, pretože ju Piqué vymenil za 23-ročnú Claru, na čo speváčka jasne odkazuje.

A ako na to prišla, bolo skutočne šialené. Kým bola Shakira na turné, milenka sa potajomky stretávala s jej priateľom v dome, ktorý kúpila speváčka a dva roky spávali v rovnakej manželskej posteli. Kľúčový však bol džem, ktorý neveru odhalil. Ako vysvetlil Mirror, Piqué dodržiaval špeciálnu diétu a teda džem nejedol.

Keď z neho ale neustále a pravidelne ubúdalo, Shakira začala tušiť, že niečo nie je v poriadku, a ďalšie dôkazy ju v tom následne, samozrejme, utvrdili. Neskôr si mala údajne najať aj súkromnú detektívnu agentúru a zistila, že Clara Chia v jej dome nielenže ujedala obľúbený džem, ale dokonca nosila aj jej oblečenie.

Najnovšie články