Foto: Profimedia/Pexels

Nikto nie je v bezpečí.

Nevera nikdy nie je príjemnou témou a jej odhalenie je vždy pre minimálne jedného partnera veľmi bolestivé. Inak to nebolo ani v prípade hviezdnej Shakiry a futbalistu z FC Barcelona. Gerard Piqué sa rozhodol, že 45-ročnú Shakiru vymení za 23-ročnú Claru. Dôvody, pre ktoré tento prípad pretriasa celý svet, sú hneď 2. 

Prvým je fakt, že Shakira venovala novému páriku skladbu s extrémne štipľavým textom, ktorá sa stala okamžite virálnou. Za necelé 2 týždne má na Youtube stovky miliónov zhliadnutí. Druhým dôvodom je však fakt, ako vlastne Shakira Piquému na neveru prišla. Napriek tomu, že väčšina ľudí sa v tejto „vojne“ stavia do radov tímu Shakiry, tento bizár baví celý svet, nakoľko skutočne nemá obdoby. Viac o tom napísal aj portál Mirror.

Pozor na chladničku

Zvláštne správanie, nájdenie správ v telefóne, náhodné stretnutie v meste či oznámenie od niekoho známeho. Toto sú bežné spôsoby, akým sa v dnešnej dobe dozvedáme o nevere partnera. Celkom určite ale vo svojom okolí nemáte nikoho, kto by sa to dozvedel na základe džemu v chladničke.

Shakira na tento bizár naráža nielen vo svojej najnovšej, vyššie spomínanej skladbe, ale aj v klipe „Te Felicito“, kde nájde v chladničke mužskú hlavu. V máji ešte nikto netušil, čo to má symbolizovať, dnes je to už ale veľmi dobre známe.

Nová partnerka futbalistu Gerarda Piquého totižto chodila do ich domu, keď bola Shakira práve na turné. 35-ročný Piqué tak so svojím 23-ročným objavom nielenže 2 roky spával v ich manželskej posteli a v dome, ktorý kúpila Shakira, ale navyše mladá Clara Chia stále jedla Shakirin džem.

Piqué držal prísnu diétu

Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, toto bol skutočne spôsob, akým speváčka prišla na neveru. Gerard Piqué totiž držal ako špičkový futbalista špeciálnu diétu, v rámci ktorej tento džem pravidelne konzumovať nemohol, a ich 2 deti ho neľúbili.

Keď z neho ale neustále a pravidelne ubúdalo, Shakira začala tušiť, že niečo nie je v poriadku, a ďalšie dôkazy ju v tom následne, samozrejme, utvrdili. Neskôr si mala údajne najať aj súkromnú detektívnu agentúru a zistila, že Clara Chia jej v jej dome nielenže ujedala obľúbený džem, ale dokonca nosila aj jej oblečenie.

Jej novú skladbu ľudia milujú

Na základe týchto skutočností sa preto niet čo čudovať, že skladba, ktorú Shakira nečakane vypustila cca pred týždňom, je poriadne štipľavá. Piquému v nej napríklad odkazuje, že vymenil „Rolex za Casio“ či „Ferrari za Twingo“.

Futbalista v snahe zastrieť hanbu, ktorej ho speváčka vystavila, začal zámerne nosiť hodinky Casio a voziť sa na aute Renault Twingo, zistené skutočnosti už ale zrejme ničím nezakryje a ľudia sa dokonca domnievajú, že zastreli dokonca aj jeho úspechy, ktoré ako obranca klubu FC Barcelona dosiahol.

Najnovšie články