Foto: MovieStillsDB / screen z traileru, Netflix

Mali by ste odvahu vyskúšať si tieto hry?

Fenomén Squid Game opantal divákov po celom svete. Toto šialenstvo zašlo až tak ďaleko, že vznikla skutočná reality show, v ktorej si účinkujúci vyskúšajú tieto hry a výherca si odnesie peknú výhru. Ako to bude vyzerať, naznačila nová ukážka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Streamovacia služba Netflix zverejnila krátky teaser, ktorý prináša náhľad do skutočného sveta Squid Game v podobe šou Squid Game: The Challenge.

Ocitnú sa v skutočnom Squid Game

Hier sa zúčastní 456 ľudí, ktorí budú súťažiť o hlavnú výhru v hodnote 4,56 miliónov dolárov (približne 4,28 miliónov eur). Pekná čiastka, čo poviete?

Z ukážky je zrejmé, že scéna a kulisy budú podobné ako v seriáli, tak isto sa môžeme tešiť na kostýmy, ktoré z neho poznáme. Súťažiaci si totiž oblečú známe kombinézy s pridelenými číslami.

Môžeme v nej vidieť aj šokované tváre súťažiacich pri pohľade na výhru a aj ukážky zo samotných hier. Vyzerá to, že sa dočkáme aj známej prvej hry zo seriálu „Red Light, Green Light“, ktorá je obdobou našej detskej hry „Cukor, káva, limonáda“.

Netflix spomína, že premiéra reality show Squid Game: The Challenge sa uskutoční už 22. novembra. Nemusíte sa však obávať, v tomto prípade nikto o život nepríde.

Najnovšie články