Foto: IMDB (HBO)

Hra o tróny je oficiálne na konci.

Nakrúcanie populárneho fantasy výpravného seriálu od televízie HBO, je na konci. V nedeľu 8. júla sa dokonca v severoírskom Belfaste konala rozlúčková párty, ktorá naveky uzavrela jednu etapu životov hlavných postáv. A o tom, že to bola poriadna jazda, svedčia fotografie zo samotnej akcie, no aj sedem sérii jedného z najlepších seriálov všetkých čias.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vy sa však ešte obávať nemusíte. Napriek tomu, že nakrúcanie naveky skončilo, na poslednú sériu si ešte počkáme. Mimo iného sa môžeme tešiť aj na prequel z tohto univerza, ktorý bude zasadený do obdobia 10-tisíc rokov pred udalosťami, ktoré sa odohrali v Game of Thrones. Maisie Williams sa dodatočne so seriálom rozlúčila prostredníctvom Instagramového príspevku. „Zbohom Belfast. Zbohom Arya. Zbohom Game of Thrones. Zabavila som sa a teším sa na ďalšie dobrodružstvá,“ stálo v popise.

Sophie Turner sa zverila, že posledná séria Game of Thrones, bude poriadne krvavá. V rozhovore pre Gold Derby prezradila, že do boja proti blížiacej sa záhube, sa zapoja takmer všetci a keďže aj medzi malými skupinami narastá napätie, krv nie je nič, čo by sme nemohli očakávať. Ako bude vyzerať osud Jona Snowa zatiaľ netušíme, no jeho predstaviteľ, Kit Harington pred nedávnom zlomil svojim fanúšičkám srdcia, keď oznámil, že si ostrihá svoje vlasy. Dôvod je viac než jasný. Musí sa zbaviť svojej životnej role a pokračovať ďalej.

Pozri aj: Miesto traileru celý film. Spoločnosť Sony nechtiac nahrala na YouTube celý film Khali the Killer

unilad.co.uk

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články