Foto: Action

Prvé tri predajne sa budú nachádzať v Bratislave a vo Zvolene.

Zisťovali sme, kedy a v akých mestách plánuje otvoriť holandský reťazec Action svoje pobočky. Teší sa veľkému úspechu, zákazníkov láka na nízke ceny a po svete má viac ako dvetisíc pobočiek

Prvá predajňa sa bude nachádzať v Bratislave v obchodnom centre Danubia na Panónskej ceste v Petržalke, tá bude otvorená už 2. marca. Ako druhú bude reťazec podľa našich informácií otvárať svoju predajňu na Zlatých pieskoch týždeň po prvej, teda 9. marca.

Tretia predajňa sa bude otvárať v OC Klokan v meste Zvolen a jej otvorenie je plánované na posledný marcový týždeň. Ďalšia „vlna“ predajní v regiónoch (zatiaľ Topoľčany a Martin) by mala nasledovať až na prelome mája a júna.

V minulom článku sme vás informovali o pracovných ponukách, kde hľadal reťazec ľudí do svojich predajní aj v Michalovciach či v Trnave. Otvorenie týchto predajní nám reťazec priamo nepotvrdil a hovorí, že otvorenie ďalších predajní je zatiaľ len v štádiu plánovania. Action ich bude otvárať až v ďalších vlnách v priebehu tohto roka.

Podľa našich zistení ide len o plány, ktoré sa ešte môžu zmeniť v závislosti od toho, ako sa bude vyvíjať nábor zamestnancov a rokovania s majiteľmi nákupných centier.

Reťazec Action láka na nízke ceny. Píše o 1 500 produktoch za menej ako jedno euro a 150 nových produktoch každý týždeň. Bude tam možné nájsť rôzne produkty do domácnosti, ale aj sladkosti, hračky pre deti či rôzne oblečenie.

Uložiť článok

Najnovšie články