V ťažkých časoch si treba pomáhať. Spústili preto pomoc pre malých podnikateľov #interezpodporuje.

Rozhodli sme sa pridať k aktivitám portálov Refresher a Dobré noviny. V najbližšom období podporíme reklamou zadarmo na našom webe malých a stredných podnikateľov.

Kríza spôsobená koronavírusom postihla celú spoločnosť. Skoro nikto sa na túto situáciu nedokázal vopred pripraviť, veď so striktnými opatreniami, ktoré platia okrem Slovenska aj v mnohých európskych krajinách, pred pár týždňami nepočítali ani vrcholní predstavitelia postihnutých štátov.

Množstvo podnikov tak muselo zo dňa na deň zatvoriť svoje prevádzky. Ten, kto mal spravené finančné rezervy, dokáže prežiť pár mesiacov, no drvivá väčšina malých firiem či podnikateľov žije na Slovensku, ako sa povie, z ruky do úst. Títo ľudia sú najviac zraniteľní a práve títo ľudia aktuálne potrebujú pomoc ostatných.

Pomôžeme tak, ako vieme

Nemôžeme si dovoliť odmeňovať podnikateľov finančne. To, čo však urobiť môžeme, je mediálna podpora. Tá má veľakrát oveľa väčší zmysel, ako si mnohí predstavujú. Z vlastných skúseností vieme, že dobrá kampaň dokáže naštartovať biznis. Preto vybraným podnikateľom poskytujeme reklamný priestor na našom webe dohromady v hodnote 50-tisíc eur.

Pomoc však potrebujeme aj od teba

Aj napriek tomu, že naša redakcia aj naďalej funguje a každý deň vám prinášame nové informácie a príbehy, potrebujeme pomoc aby sme ti mohli aj naďalej prinášať kvalitné autorské témy, na ktorých redaktori často pracujú desiatky hodín (všetky si ich môžeš pozrieť tu). Prístup k článkom je však zadarmo a vždy aj zadarmo bude. Tým, že nám vypadla väčšina príjmov z reklám, potrebujeme tvoju pomoc. Ak sa ti náš obsah páči, môžeš nás podporiť symbolickou sumou. Ako poďakovanie ti pošleme atraktívny darček.

Do redakcie nám prišlo vyše 400 tipov na podnikateľov. V najbližších troch mesiacoch vyberáme v redakcii z vašich tipov hneď niekoľko malých či stredných podnikateľov. Tým následne robíme mediálne kampane dohromady v celkovej hodnote 50-tisíc eur.

Ak si aj ty osoba, či firma ktorú by sme mali podporiť, napíš nám mail s predmetom #interezpodporuje na [email protected]

 

Firmy a osoby, ktoré sme už podporili nájdete TU.

Najnovšie články