Gabby Petito na policajnej kamere, Foto: Youtube/FOX 13 Tampa Bay (reprofoto)

Prípad sa čoraz viac zamotáva.

Pred pár dňami sme vás v našom článku informovali o prípade zmiznutej influencerky. Ide o príbeh populárnej travel blogerky Gabby Petito, ktorý zaujal ľudí po celom svete. Prípad sa však po novom stále viac zamotáva, informuje portál BBC.

22-ročnú Gabby nahlásili jej rodičia ako nezvestnú ešte 11. septembra. K jej zmiznutiu došlo v čase, keď mala byť na cestách so svojim priateľom Brianom Laundriem. Pár sa dokonca prednedávnom zasnúbil, no svoje zásnuby neskôr zrušil.

Problém je v tom, že Brian bol posledný, s kým bola Gabby pred svojim zmiznutím v kontakte. On sa však vrátil domov bez nej a jej rodine odmieta poskytnúť akékoľvek informácie. Matka Gabby a všetci príbuzní majú pochopiteľne veľký strach. Ten navyše narastá každým dňom, keď sa ich dcéra stále nenašla.

Zmizol aj Brian

Rodina 23-ročného Briana včera nahlásila polícii, že ho od utorka nevideli a nevedia sa s ním skontaktovať, z čoho sú veľmi frustrovaní. Polícia medzitým prezradila, že prípad momentálne nevyšetruje ako kriminálny čin, ale aktívne pátra po dvoch nezvestných osobách.

Brian nebol tajnostkársky len k rodine svojej bývalej snúbenice, ale aj k tej svojej. Jej členovia totiž prezradili, že o záhadnom prípade sa dozvedeli až z médií. “Ja a moja rodina chceme, aby sa Gabby našla zdravá a v poriadku. Je mi ako setra a deti ju zbožňujú,” prezradila Brianova sestra dúfajúc, že ide len o jedno veľké nedorozumenie.

Policajné video

Viacerí fanúšikovia influencerky si ale myslia, že Brian len uteká pred spravodlivosťou a že práve on môže za zmiznutie populárnej cestovateľky, ktorá má na Instagrame vyše 400-tisíc sledovateľov. Na verejnosť sa taktiež dostalo záhadné policajné video.

To pochádza ešte z 12. augusta. Hliadka bola privolaná k možnému domácemu násiliu. Keď muži zákona prišli na miesto, v aute našli Gabby a Briana. Gabby bola zjavne vo veľmi zlom psychickom rozpoložení a vyzeralo to, že pár sa poriadne pohádal.

Obaja však policajtov presvedčili, že k ničomu vážnemu nedošlo a všetko je v poriadku. Influencerka sa navyše priznala, že trpí obsedentnou neurózou (OCD), čo vysvetľuje jej občasné nekontrolované správanie. Policajti následne páru odporučili, aby sa deň nekontaktovali. Nikto však nevie, čo sa dialo potom.

 

0
Uložiť článok
Komentovať