foto: Unsplash

Uvažujete, kam by ste počas leta šli na dovolenku? Možno vás zaujme táto ponuka, vďaka ktorej budete môcť vyskúšať desiatky rôznych bazénov, víriviek a množstvo iného.

Len nedávno sa objavila ďalšia ponuka na prácu snov, ktorá zaujme najmä človeka milujúceho vírivky, bazény a celkovo oddych. Šťastlivec, ktorý získa prácu snov, sa tak môže oddať relaxu, za ktorý si nezaplatí vôbec nič. 

Práca, ktorú ponúka britská spoločnosť SpaSeekers, je prácou snov mnohých. Určite zaujme aj veľké množstvo influencerov a milovníkov sociálnych sietí po celom svete, pretože medzi bazény, ktoré šťastlivec bude skúšať patria aj tie s názvom „infinity pool“. Tieto „nekonečné“ bazény sú dnes známe najmä vďaka sociálnym sieťam.

Okrem skúšania bazénov, víriviek a iných aktivít bude mať tento človek zabezpečené aj luxusné ubytovanie a všetky doplnkové služby ako napríklad papuče, uteráky či župany. V ponuke sú zahrnuté aj obedy a iné občerstvenie. Nebude chýbať ani pohár šampanského na uvítanie.

Toto krátkodobé zamestnanie počas leta je tak skvelým spôsobom ako si privyrobiť a navštíviť miesta, ktoré človek ešte nevidel. Spoločnosť tak pozýva ľudí, aby sa prihlásili na túto pozíciu a vďaka ním tak videli miesta, na ktoré sa možno inokedy ani nedostanú. Skvelou správou je aj to, že výherca si vyberie sám, ktoré miesta chce navštíviť. Výber má z viac ako 500 možností.

Foto: Unsplash

A čo úspešný kandidát na túto prácu vlastne všetko navštívi? V júli a v auguste výherca navštívi štyri kúpele v celom Spojenom kráľovstve, kde sa mu poskytne perfektná starostlivosť a luxusné procedúry. Za túto svoju prácu získa plat 500 libier, čo je približne 580 €. Jediná povinnosť, ktorú bude šťastlivý človek musieť urobiť, je zdieľať fotografie svojich zážitkov a skúseností na Instagrame. Nič ťažké, že?

Záujemcovia sa do súťaže zapoja tak, že uverejnia fotografiu svojej perfektnej dovolenky na Facebooku, Twitteri alebo Instagrame. Na fotke je dôležité označiť účet britskej spoločnosti SpaSeekers a použiť hashtag #dreamsummerjob. Do súťaže sa môžu zapojiť len dospelí ľudia nad 18 rokov, ktorí sú obyvateľmi Veľkej Británie.

thisisinsider.com
Uložiť článok

Najnovšie články