Foto: moviestillsdb.com

Môžeme sa začať tešiť na prequel ku Game of Thrones.

Zdá sa, že len čo sa situácia okolo Game of Thrones stihla upokojiť, započal sa celkom nový hype. A tentokrát nie je reč o Chernobyle, ale o pokračovaní obľúbeného seriálu. Ako upozorňuje portál LAD Bible, nové dielo má rozprávať o svete spred 10-tisíc rokov, kedy bol Westeros iným miestom. Nebol tu žiaden King’s Landing, žiadny železný trón ani Targaryenovci.

Článok pokračuje pod videom ↓

George R.R. Martin, ktorý napísal k prequelu scenár, povedal pre Entertaiment Weekly, že pôjde o omnoho starší svet a snáď by práve toto mohlo byť zábavným aspektom seriálu. EW ďalej píše, že seriálu by sme sa mohli dočkať buď na konci budúceho roka alebo začiatkom roka 2021. Medzitým však Belfast Telegraph upozorňuje, že kamery už aktívne pracujú na novom seriáli.

História White Walkerov

Nakrúcanie má prebiehať v Severnom Írsku, v grófstve Down, no štáb mal údajne obsadiť aj štúdio Titanic v Belfaste. Oficiálny obsah k prequelu zatiaľ neprezrádza veľa, no vieme, že dej sa bude odohrávať tisíce rokov pred udalosťami z Game of Thrones a budeme sledovať, ako sa svet dostáva zo zlatého Veku hrdinov do veľmi temných čias. Najvzrušujúcejším doposiaľ odhaleným aspektom je však fakt, že sa dozvieme viac o pôvode White Walkerov, ktorým sa z veľkej časti bude seriál venovať.

V HBO sa však všetci zhodujú, že Game of Thrones si po ukončení vysielania bude musieť chvíľu vydýchnuť, a tak je pochopiteľné, prečo potrvá tak dlho, kým nový seriál uvidíme. V každom prípade však majú tvorcovia dosť času na to, aby vytvorili naozaj úžasné a strhujúce dielo.  Aj napriek tomu, že seriál ešte nemá oficiálny názov, George R. R. Martin sa vo svojom blogu zveril, že dúfa, že seriál si ponechá ním navrhovaný názov The Long Night.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články