Foto: Airbnb, moviestillsdb.com

Opustilo vás už nadšenie z Avengerov?

Výborne, nás tiež nie. A dokonca prichádzame s dobrými správami. Niekoľko zahraničných webov, vrátane Screen Rant, upozorňuje na ponuku letného ubytovania, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. K dispozícii na prenájom cez Airbnb je totiž chata Tonyho Starka z Avengers: Endgame. Ako uvádza inzerát samotný, súčasťou ubytovania je možnosť stáť na miestach, kde stáli hrdinovia či fotiť sa a chváliť sa priateľom, kde trávite víkend.

Zmieňované ubytovanie sa podľa inzerátu nachádza približne 30 minút jazdy autom od Atlanty. K dispozícii sú tri spálne a tri kúpeľne. Chata za 335 dolárov na noc pohodlne ubytuje šesť hostí. Podľa fotografií na webe sa dá povedať, že tvorcovia filmu nemuseli meniť veľa aspektov chaty a to za čo si zaplatíte, teda skutočne aj dostanete.

Airbnb

Sen komiksového fanúšika

Okrem toho, že môžeme predpokladať, že Tony strávil posledných 5 rokov svojho života v tejto chate, na tomto pozemku sa zároveň odohrávala jedna z najemotívnejších scén Avengers: Endgame, Tonyho pohreb. Chata pôsobí zo záberov veľmi lákavo, no na pomery Iron Mana, ktorý si môže dovoliť prakticky čokoľvek, je tento pozemok naozaj skromný. Jeho filmová cesta sa započala v dome v Malibu, pokračovala do Stark/Avengers Tower v New York, no skončila v pomeroch, ktoré sú dostupné aj pre obyčajného smrteľníka.

Airbnb
Airbnb

A to je naozaj dobre, pretože dom v Malibu obludných rozmerov by si zrejme za noc vypýtal omnoho viac ako niečo vyše 300 dolárov.

screenrant.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )