Foto: MovieStillsDB

Bridgerton pomaly, ale isto prichádza. Avšak bez Daphne.

Seriál Bridgerton sa stal veľkým hitom Netflixu. Je plný romantiky a búrlivo diskutované boli aj erotické scény, ktoré vznikali pod odborným dohľadom. Už tento rok sa dočkáme tretej série, no vyzerá to, že sa v nej obľúbená postava Daphne neobjaví, píše Screen Rant

Článok pokračuje pod videom ↓

Phoebe Dynevor stvárnila v prvej sérii Bridgertonu hlavnú postavu mladej Daphne, ktorá hľadala svoju cestu za láskou. Diváci si ju mimoriadne obľúbili a boli nadšení, keď sa objavila aj v druhej sérii, kde stála po boku svojho brata. Ak ste ale dúfali, že ju uvidíme aj v ďalšom pokračovaní, nemusí to tak byť.

Foto: MovieStillsDB

Teší sa na ňu ako diváčka

Herečka v rozhovore pre Screen Rant prezradila, že Daphne sa v tretej sérii Bridgertonu neobjaví.

Dostala otázku, či v nej postavu Daphne čaká niečo vzrušuje. A jej odpoveď bola skutočne prekvapivá. „V tretej sezóne, bohužiaľ, nie. Potenciálne v budúcnosti, ale na 3. sériu sa ako diváčka veľmi teším,“ povedala Dynevor.

Foto: MovieStillsDB

Najskôr Simon, teraz aj Daphne

Ak patríte medzi fanúšikov seriálu, určite viete, že tvorca sa chce v každej sérii sústrediť na jedného zo súrodencov Bridgertonových. Ako sme vás už informovali, nadchádzajúca séria by mala ukazovať ľúbostný príbeh Colina a Penelope.

Mnohí diváci zostali nepríjemne prekvapení, keď sa ukázalo, že po prvej sérii sa nevráti predstaviteľ Simona, Regé-Jean Page. A rovnaké sklamanie na nich čaká pravdepodobne aj v tomto prípade.

Oficiálny dátum premiéry 3. série seriálu Bridgerton zatiaľ streamovacia platforma Netflix neoznámila.

Najnovšie články