Foto: Polícia Slovenskej republiky

Obvinenému 41-ročnému Martinovi hrozia za trestný čin výtržníctva až tri roky za mrežami.

Obnažený muž v bratislavskej Petržalke pohoršoval rodiny s deťmi, skončil v rukách policajtov. O prípade informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

„V pondelok krátko po 14:00 sme prijali na linke 158 oznámenie o mužovi, ktorý sa pohybuje v okolí jazera Draždiak obnažený, v ruke drží palicu a správa sa hlučne,” uviedla polícia a dodala, že na miesto bola bezodkladne vyslaná hliadka bratislavských príslušníkov Pohotovostnej motorizovanej jednotky a Obvodného oddelenia Policajného zboru.

NEVHODNÉ SPRÁVANIE MUŽA V SAMODRŽKÁCH 👣👕🧦
UKONČILI PRIVOLANÍ POLICAJTI👮🚫

✅Včera krátko po 14.00h sme prijali na linke…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Utorok 23. februára 2021

 

Na mieste sa nachádzal väčší počet ľudí, ktorí boli v tom čase na prechádzke s deťmi a policajtov nasmerovali k altánku, kde sa muž nachádzal. „Muž mal oblečenú iba mikinu a samodržiace pančuchy. Po spozorovaní policajtov odhodil palicu, ktorú dovtedy držal,” uviedla polícia a dodala, že muž priznal, že užil drogu a policajtom dobrovoľne vydal vrecúško s obsahom zelenej sušenej rastliny.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva 41-ročnému Martinovi M. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )