Foto: Unsplash / interez.sk

Primark zháňa posilu do manažmentu.

Známy reťazec funguje na Slovensku niekoľko mesiacov, počas ktorých vydal už niekoľko zaujímavých pracovných ponúk do svojej štruktúry. Teraz je na stole ponuka, ktorú môže s istými skúsenosťami zvládnuť väčšina Slovákov, pričom lákadlom je takmer zaručene aj ponúkaný plat. 

Portál Profesia sa denne hemží množstvom pracovných ponúk z rôznych odvetví. Jednou z nich je manažment maloobchodných reťazcov, čo v podstate hľadá aj Primark. Tí na pozíciu Tímový/á manažér/ka hľadajú novú posilu, ktorá by dokázala uchopiť riadenie svojho tímu a prevziať zodpovednosť za svoje oddelenie.

Foto: Interez

Práca na tejto manažérskej pozícii si vyžaduje tiež kvalitné organizačné a komunikačné vlastnosti, keďže okrem kabíniek, predaja či pokladní sa manažér/ka stará aj o celkovú pohodu v prevádzke a kvalitný zákaznícky zážitok. Do toho všetkého je náplňou aj schopnosť viesť a stále zlepšovať tím zamestnancov, ktorých má líder na starosti.

Primark láka na viaceré benefity

Osobnostné predpoklady má Primark nastavené tak, že uchádzač by mal mať 2 roky praxe v podobnom odvetví, mal by vedieť, ako to funguje v rýchlo sa meniacom maloobchodnom biznise, a tiež by sa hodili isté skúsenosti s vedením tímu. Silná tímovosť či anglický jazyk na komunikačnej úrovni sú faktory, ktoré sa dnes už požadujú pri väčšine zamestnaní, kde ide o prácu s ľuďmi.

Kolforn (Wikimedia), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Primark ponúka klasické benefity ako priateľský kolektív, priestor na osobnostný rast či pozíciu v úspešnej nadnárodnej firme, no pridáva aj motivačné finančné ohodnotenie, elektronickú stravovaciu kartu či zamestnanecké zľavy. Čo sa týka platových podmienok, budúca osoba na tejto manažérskej pozícii si zarobí 1 650 eur mesačne v hrubom. Podľa portálu Podnikajte to pre bezdetného človeka činí 1 235 eur v čistom.

Najnovšie články