Foto: Instagram (kvetkah)

Kvetka Horváthová zverejnila zábery z dovolenky.

Obľúbená moderátorka Kvetka Horváthová si užívala dni na dovolenke so svojou rodinou, ale aj so svojím psíkom, fenkou Fany. Zverejnila hneď niekoľko fotografií z Chorvátska.

Na svojich sociálnych sieťach sa pochválila zábermi z dovolenky v Chorvátsku, konkrétne v Rijeke. Pod fotografie jej napísali pochvalné komentáre aj jej kolegyne zo slovenského šoubiznisu, ale aj množstvo fanúšikov, ktorí chvália jej výzor.

Ukázala aj dcérku

Mnohých tiež pobavili fotografie jej psíka, fenky Fany, ktorá si dovolenku užívala hádam úplne najviac. Ukázala aj svoju 16-ročnú dcéru Paulínu. Na fotografiách vyzerajú obe úplne úžasne a hoci z jej dcéry je už veľká slečna, Kvetka za ňou vôbec nezaostáva. Svedčia o tom aj komentáre, v ktorých sa mnohí ľudia vyjadrili, že vyzerajú ako sestry.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kvetka Horváthová (@kvetkah)

„Oddych, krásne prostredie, chutné jedlo, milí ľudia… Dúfam, že mi pozitívna energia, ktorú som načerpala na dovolenke, vydrží čo najdlhšie (väčšinou už pár dní v práci, po návrate domov, má človek pocit, že na žiadnej dovolenke ani nebol),“ napísala k fotografiám.

Uložiť článok

Najnovšie články