foto: MovieStillsDB

Takže o čom bude štvrté pokračovanie akčnej filmovej série?

Nevieme. Dej je jedna z mnohých vecí, ktoré sú v súvislosti s týmto projektom v prísnom utajení. Pokiaľ sa však zamyslíme nad predošlými filmami, zrejme môžme očakávať, že dej sa začne presne tam, kde skončil predošlý film. Na túto taktiku totiž stavil druhý aj tretí film o Johnovi Wickovi.

Premiéry sa dočkáme zároveň s uvedením štvrtého dielu Matrixu, takže sa dá povedať, že v tržbách bude súťažiť Keanu sám proti sebe. Uvidíme teda, či boj o miliardovú tržbu vyhrá Neo alebo Wick. V každom prípade je však nad slnko jasné, že sa máme na čo tešiť. Filmy budú mať premiéru v máji budúceho roku a tak môžme len predpokladať, že prvého traileru na nového Wicka sa dočkáme koncom tohto roka.

Reeves sa už dáva do formy

Keanu bol v posledných mesiacoch pomerne dosť zaneprázdnený, keďže pracoval na nakrúcaní tretieho pokračovanie Bill & Ted. Z týchto príčin z jeho tváre zmizlo dnes už ikonické strnisko. Ako však píše portál Collider, Keanova brada je späť a spoločne s ňou je späť aj Keanu v priestoroch Taran Tacital Innovations, kde opäť trénuje Gun-fu. Filmové bojové umenie, ktoré robí z filmov o Johnovi Wickovi tak pôsobivé akčné divadlo.

MovieStillsDB

John Wick sa vyvinul z malého nezávislého filmu o pomste na multimiliónovú frančízu, ktorú si obľúbili diváci po celom svete. S rastúcim rozpočtom narastal aj počet hviezd v obsadení a tak je jasné, že sa opäť môžeme tešiť na dychberúce obsadenie.

Tvorcovia majú aj ďalšie páky

Okrem toho, že sa na plátna kín chystá štvrtý film o Johnovi Wickovi, vieme aj to, že frančíza bude mať spin-off. Ten uvidíme v podobe seriálu, ktorý bude niesť názov Continental, ten teda preberá po mene hotela, v ktorom sa všetci zabijaci kumulujú a rešpektujú. Portál Deadline však upozorňuje, že seriálu sa určite nedočkáme pred premiérou posledného filmu.

Ak však ani toto pre vás nie je dosť, dobré správy prichádzajú aj z portálu Inverse. Okrem štvrtého (a pravdepodobne aj piateho) pokračovania a seriálu, by sme čoskoro mali uvidieť aj ďalší spin-off odohrávajúci sa v tomto štýlovom a chladnom svete. Film Ballerina by nám mal povedať viac o Johnovom východoeurópskom pôvode a drsnom tréningu, ktorým si prešiel pred tým, než sa z neho stal Baba Yaga.

1
Uložiť článok
Komentovať