Foto: SITA/AP

Nové fotografie kráľovnej Kamily pobláznili fanúšikov. Každý na nich totiž vidí niečo iné.

Kráľovná navštívila základnú školu v Londýne v rámci kráľovských povinností a ako sa ukázalo, spôsob, akým sa rozhodla s deťmi zapózovať, nebol najlepšou voľbou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál LBC, kráľovná Kamila navštívila základnú školu Christ Church C of E v Chelsea v juhozápadnom Londýne. Návšteva Jej Veličenstva bola súčasťou kráľovského záväzku podporiť program čítania v miestnej škole. Kráľovná tiež odovzdala dar v podobe vybraných kníh pre knižnicu a na špeciálnom zhromaždení povzbudila viac ako 200 žiakov, aby pokračovali v čítaní „naveky vekov“.

Foto: Profimedia

Prihovorila sa deťom

Deti boli z prítomnosti kráľovnej viac než nadšené. Tie najmenšie sa jej pýtali, či je skutočne kráľovná a jedno malé dievčatko jej dokonca s nadšením povedalo, že sa tiež volá Kamilla a kráľovná ju neupozornila na to, že jej meno nezačína s C, ale s K, nekaziac jej radosť.

Kráľovná sa všetkým deťom prihovorila a povedala im o dôležitosti čítania. Povedala: „Čítanie vás zavedie k miliónom dobrodružstiev po celom svete. Čím viac budete čítať, bude to pre vás všetkých lepšie, keď vyrastiete. Pokračujte v čítaní, a keď vyrastiete, všetci budete hviezdy.“

Jej návšteva mala úspech, no ako si všimol portál Tyla, priniesla aj pobavenie a zmätok po tom, ako sa objavili oficiálne fotografie. Tie pribudli na profile kráľovskej rodiny na Instagrame a zmätení ľudia sa hneď presunuli do komentárov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

„Prečo som si myslel, že Kamila sedí niekomu na pleciach?“ stálo v jednom z komentárov a ako sa ukázalo, nebol to jediný človek, ktorý si niečo také myslel. „Ja tiež. Som rada, že to tak nie je. Vydesilo ma na smrť, keď som si myslela, že ju každú chvíľu pustia na zem,“ pridala sa ďalšia komentujúca.

Niektorí si dokonca mysleli, že deti nesú Kamilu na rukách, tak, ako to robia fanúšikovia spevákom na koncertoch, keď skočia do publika. Mnohých tak pobavila aj vydesila predstava, že takéto malé deti niesli kráľovnú na rukách.

Uložiť článok

Najnovšie články