Ilustračná foto: Profimedia

Áno, k viacerým streamovacím službám sa dá dostať aj s výraznými zľavami z predplatného. K niektorým aj zadarmo.

Streamovacie služby patria k jednému z najobľúbenejších spôsobov oddychu súčasnosti. Pochopiteľne, ich najväčším problémom je, že ich na takom malom trhu, ako je Slovensko, funguje až príliš veľa. Mesačné predplatné všetkých si tak nemôže dovoliť úplne každý.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niektoré streamovacie služby však viete získať s výraznými zľavami z mesačného predplatného. A dokonca legálne.

Netflix

Najpopulárnejšia spomedzi streamovacích služieb bola prvou, ktorá sa rozhodla šliapnuť na päty prešpekulovaným používateľom a úplne zrušiť možnosť skúšobnej lehoty. Počas tej si síce od každého vypýtala číslo kreditky – keby náhodou –, no pred koncom skúšobnej lehoty stačilo nepredĺžiť predplatné a neskôr si len založiť nový účet s inou e-mailovou adresou.

Neskôr ale Netflix klepol po prstoch aj skupinkám predplatiteľov, ktorí fungovali na zdieľaných rodinných účtoch. Tí, ktorí nežili spolu pod jednou strechou, si odrazu tiež museli priplatiť. Teraz tak prakticky neexistuje spôsob, ako sa k Netflixu na slovenskom trhu dostať lacnejšie, než aké sú oficiálne ceny mesačného predplatného.

Foto: Profimedia

Každý používateľ má možnosť vybrať si z troch druhov predplatného. Netflix Basic stojí 7,99 €/mesiac a umožňuje prehrávať obsah v HD rozlíšení a len na jednom zariadení. Netflix Štandard vyjde predplatiteľov na 9,99 €/mesiac a od základu sa odlišuje v tom, že umožňuje sledovať obsah na dvoch zariadeniach súčasne vo Full HD rozlíšení. Treťou možnosťou je Netflix Premium, ktoré stojí 11,99 €/mesiac. Prehrávať obsah v prípade tohto druhu predplatného je možné na 4 zariadeniach súčasne v 4K Ultra HD rozlíšení.

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články