Foto: TV Markíza press

Seriál Mama na prenájom dostal stopku.

Len pred pár dňami mnohí diváci skritizovali rozhodnutie televízie Markíza dať stopku obľúbenému seriálu Dunaj, k vašim službám a televízii JOJ, ktorá zase stopla nové epizódy Nemocnice. Zdá sa, že prestávky v premiérových častiach sa dočká aj ďalší populárny seriál – Mama na prenájom.

Seriály Dunaj, k vašim službám a Nemocnica dostali stopku vzhľadom na hokejový zápas Slovensko verzus Švédsko, ktorý sa odohral v utorok. Už vtedy sa špekulovalo o tom, že pokiaľ Slovensko postúpi ďalej a štvrťfinálový zápas bude hrať večer, Dunaj bude mať ďalšiu prestávku. Slovenskí hokejisti však zápas odohrajú o 16.20, čo sa kryje s iným obľúbeným seriálom – s Mamou na prenájom.

Prečo televízie presúvajú nové epizódy seriálov?

„Aj keď sú MS v hokeji na približne dva týždne absolútnym televíznym sviatkom a na sledovanosť zápasov Slovenska nesiaha žiadny iný program v priebehu celého roka, s výnimkou vianočných Troch orieškov pre Popolušku, mnohí seriáloví diváci pre to pochopenie nemajú. Najmä absenciu Dunaja kritizujú o to viac, že si nové časti nachádzajú na platforme Voyo, a tak ich televízna konkurencia hokeja netrápi. Televíziám sa nákladné premiérové pôvodné produkcie v konkurencii slovenských zápasov na MS v hokeji vysielať neoplatí,“ informuje portál Mediaboom.

Čo sa týka seriálu Dunaj, Markíza na Voyo zverejňuje predpremiéru 24 hodín dopredu, no vzhľadom na hokej tento pondelok nová epizóda chýbala. Ďalšia pauza už nebude a dnes o 20.30 si môžu diváci novú epizódu pozrieť na Markíze. Vzhľadom na hokejový zápas, ktorý bude vysielať televízia JOJ o 16.20, stiahne Markíza seriál Mama na prenájom. Už minulý týždeň dostal pritom stopku, najprv v pondelok počas zápasu Slovenska a USA a následne neplánovane v stredu, kedy uprednostnila mimoriadne spravodajské vysielanie po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Premiéru novej časti Mamy na prenájom si tak budete môcť pozrieť v piatok 24. mája, pričom na Voyo ju nájdete už dnes.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články