Foto: MovieStillsDB

Aj hlavná tvorkyňa seriálu uviedla, že odpoveď je "veľmi, veľmi, veľmi jasná".

Fanúšikovia seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov si po rokoch môžu vydýchnuť. Aj keby totiž už nevznikli žiadne ďalšie nové epizódy, najväčšia záhada z konca epizódy minisérie Gilmore Girls: A Year In the Life je, zdá sa, definitívne vyriešená, píše web Screenrant.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kto je otcom dieťaťa Rory? To je otázka, ktorú si kládlo viacero divákov a fanúšikov špeciálnej minisérie z dielne streamovacej služby Netflix, ktorá bola uvedená v roku 2016. Primárnym cieľom jej vzniku bolo najmä plnohodnotné ukončenie seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (Gilmore Girls), ktorý sa vysielal v rokoch 2000-2007.

Foto: MovieStillsDB

Kto je otcom dieťaťa Rory?

Odpoveď na túto otázku sme sa, samozrejme, nedozvedeli, pretože práve slovami „Mami, som tehotná“ sa miniséria Netflixu skončila. Záhada tak zostala nevyriešená a mnohí verili, že odpoveď sa dozvedia v prípadnej ďalšej sérii. Tá je ale v nedohľadne, a tak fanúšikovia museli len hádať, kto z troch mužov, s ktorými Rory (v seriáli ju stvárnila herečka Alexis Bledel) spala, je otcom jej dieťaťa.

Dlhoročnú záhadu napokon vyriešila kostýmová dizajnérka Valerie Campbell, ktorá taktiež nemala ani poňatia, koho tvorkyňa seriálu Amy Sherman-Palladino označila za otca dieťaťa. Campbell ale na svojom TikTok profile na všetko využila jednoduchú matematiku a je jej až zvláštne, že to nikto nespravil pred ňou.

Foto: MovieStillsDB

Je to viac než zrejmé, tvrdí tvorkyňa seriálu

Ako je známe, postava Rory mala v minisérii intímnym pomer s 3 rôznymi mužmi – Paulom, na ktorého neustále zabúdala (hral ho Jack Carpenter), neznámym týpkom v kostýme Wookieho, čo bola len jednorazová záležitosť a so zadaným Loganom Huntzbergerom (Matt Czuchry).

Dokonca ani samotná tvorkyňa Sherman-Palladino nechápala, prečo je práve toto takou veľkou záhadou, keď odpoveď je podľa jej slov „veľmi, veľmi, veľmi jasná“ hneď na prvú.

Foto: MovieStillsDB

Ako ale Campbell vysvetľuje vo svojom videu na TikToku, stačí využiť trochu matematiky a znalostí o rozmnožovaní.

„Jediná jasná voľba je – uhádli ste – Logan. Ak by to bol Paul, dieťa by sa narodilo na jeseň, keby to bol Wookie, už by rodila,“ uviedla dizajnérka vo videu.

@valeriescateyescream

#stitch with @unlearn16 whose the father or rorys baby? I think I can answer that one #gilmoregirls #valeriescateyescream #behindthescenes #gilmoregirlstiktok

♬ original sound – valeriescateyescream

Dočkáme sa ďalších nových dielov Gilmore Girls?

Zdá sa teda, že túto kapitolu Gilmoriek možno uzavrieť. Fanúšikovia sa však aj napriek tomu dožadujú ďalších nových epizód. Aj samotná Amy Sherman-Palladino neraz povedala, že by s prácou na ďalších častiach nemala problém. Obzvlášť ťažké je ale dať dohromady celé herecké obsadenie.

Ani ona pritom posledné roky nemala priveľa času, keďže všetku kreatívu smerovala k svojmu nedávnemu seriálovému počinu – The Marvelous Mrs. Maisel. Streamovacia platforma len pred pár dňami uviedla jeho poslednú epizódu, a tak bude mať možno konečne čas vymyslieť aj niečo nové zo sveta Gilmoriek.

Najnovšie články