Foto: MovieStillsDB

Herečky z Gilmore Girls sa znova stretli a podelili sa s fanúšikmi o spoločnú fotku.

Tri generácie žien, komplikované vzťahy, každodenný život. Ako lepšie opísať obľúbený rodinný seriál? Dodnes ho objavujú stále nové generácie a hoci nie všetci noví diváci vnímajú postavy tak, ako ich kedysi vnímali fanúšikovia pred dvadsiatimi rokmi, stále si vedia nájsť svojich favoritov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Seriál Gilmore Girls, alebo ak chcete Ženy z rodu Gilmorovcov, vznikol v roku 2000 a vysielal sa do roku 2007, pričom v roku 2016 Netflix uviedol obnovenú minisériu. Príbeh sa točil okolo mamy Lorelai a jej dcéry Rory, ktorá mala hneď tri životné lásky, medzi ktorými si musela vyberať – Deana, Jessa a Logana, zatiaľ čo s mamou žili v malom mestečku Stars Hollow v Connecticute.

Foto: MovieStillsDB

Ostali priateľkami

V máji sa Lauren Graham, ktorá si zahrala Lorelai, počas propagačného podujatia k svojej druhej knihe memoárov s názvom „Už som ti to povedala?: Príbehy, ktoré si nechcem zabudnúť zapamätať“ pochválila svojím dlhoročným priateľstvom s Kelly Bishop, ktorá si v seriáli zahrala jej mamu Emily.

„Kelly Bishop je ďalším príkladom toho, o čom hovorím v tejto pasáži, o dare mať priateľov, ktorí nie sú vašimi rovesníkmi,“ povedala vtedy. „Mám kamarátku, ktorá má 80 rokov. Chodíme spolu na obed, rozprávame sa o tom istom. Nie je v tom žiadny rozdiel.“

A teraz priateľky verejne predviedli jeden z týchto spomínaných obedov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lauren Graham (@laurengraham)

Lauren zverejnila na svojom profile fotografiu, na ktorej si užíva deň s Kelly a podľa popisu fotky boli spolu na obede počas slnečného dňa, keďže mali obe na sebe slnečné okuliare a Kelly tiež klobúk.

Fanúšikovia boli z tejto chvíľky nostalgie viac než nadšení a hneď sa rozhodli vyjadriť svoju radosť v komentároch. „Toto je doslova kultúrny reset, ďakujeme za vašu službu,“ stálo v jednom z komentárov. Ďalší zas fotografiu i ženy zhodnotili jednoducho: „Ikony.“  

„Dve krásne dámy,“ písalo sa v treťom, zatiaľ čo ďalší si hneď spomenul na moment zo šou. „Kričí na teba niekedy len tak počas obeda „Lorelai!“? Prosím, povedz, že áno,“ pýtala sa fanúšička.

To však nebola jediná referencia na šou. „Naše obľúbené duo mamy a dcéry.“ „Gilmorove dievčatá.“ „Prosím, povedz, že si objednala DVA poháre vína k obedu,“ stálo v ďalších komentároch.

Uložiť článok

Najnovšie články