foto: Pixabay

Kto by nechcel aspoň nakuknúť na luxusný súkromný ostrov?

Teraz máte jedinečnú príležitosť, luxusný súkromný ostrov Banwa na Filipínach otvára svoje brány pre turistov. Musíte tu však stráviť najmenej tri noci a pripraviť si poriadny finančný obnos.

Luxus, aký len tak nenájdete

Súkromný ostrov Banwa je súčasťou filipínskeho súostrovia Palawan a nachádza sa dve hodiny cesty od hlavného mesta, Manily. Ostrov ponúka širokú škálu aktivít, návštevníci si môžu zahrať tenis, plážový volejbal alebo si zaplávať v priezračných vodách Suluského mora. Na ostrove sa môže ubytovať najviac 48 hostí a obsadiť môžu napríklad jednu zo šiestich luxusných víl na pobreží. Každá vila disponuje vlastnou záhradou, vírivkou a inými vymoženosťami.

Potraviny z miestnej organickej farmy

Každú vilu starostlivo nadizajnovali  Manosa & Co, MAP HK a Aquos Group, pričom nezabudli ani na potešenie z nádherného výhľadu. Okolitou tropickou krajinou a piesočnatými plážami sa preto môžete kochať z okien siahajúcich od podlahy až po strop. Postarané bude aj o stravovanie hostí, všetko, čo dostanú na tanier, je vypestované priamo na ostrove, a to na organickej farme. Okrem toho, môžete využiť služby špecialistu na zdravé stravovanie a výživu a nechať si jedlo naservírovať v otvorenej kuchyni počas pozorovania oblohy plnej hviezd. Ak by ste si chceli jedlo pripraviť sami, môžete aj to. Asistovať vám pri tom môže vychýrený celebritný kuchár.

Pilates, futbal alebo masáž

Po výdatnom a zdravom jedle môžete následne kalórie spáliť v oáze pre milovníkov jógy, pilatesu alebo si môžete dopriať masáž, či si zahrať futbal. Na ostrove vás nebudú rušiť žiadne neželané návštevy, hostia, ktorí sa tu budú chcieť ubytovať, sa na ostrov môžu dopraviť len pomocou helikoptéry alebo po mori.

Rezervácia najmenej na 3 noci

Ako sme však už spomínali, ide o luxus, aký môže dovoliť ozaj len málokto. Ak sa chcete na ostrove ubytovať, musíte si ubytovanie rezervovať najmenej na tri noci, pričom jedna noc vyjde návštevníka na 100 000 dolárov, teda v prepočte niečo vyše 89 000 eur, čo rozhodne nie je málo. V cene sú však zarátané všetky služby, vrátane stravy a všetkých aktivít, pre ktoré by ste sa v rámci pobytu rozhodli. Niečo navyše si priplatia len hostia, ktorí by mali záujem aj o exkluzívnu ochutnávku vín.

independent
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )