Foto: Instagram (oliviamuenter, tylermcginnis33)

Okolití turisti niekedy naozaj vedia urobiť príjemnú spoločnosť. Avšak sú situácie, kedy by ste chceli byť na pláži radšej sami. Teraz môžete.

Tak prečo si na letnú dovolenku neprenajať vlastný ostrov? Na chvíľu sa budete môcť cítiť ako pirát Jack Sparrow či stroskotaný kuriér Tom Hanks. Len sa uistite, že so sebou máte nejakú spoločnosť, pretože po chvíli na opustenom ostrove sa vám môže začať cnieť. A to nemáme na mysli volejbalovú loptu. Keď si vezmete do úvahy rozlohu ostrova a absolútne súkromie počas dovolenky, koľko by ste boli ochotní zaplatiť? V súčasnosti táto čiastka činí niečo okolo 440 eur za noc.

V príbytku na ostrove sa pohodlne vyspia štyria ľudia, takže to znamená, že na osobu táto suma predstavuje 110  eur. Podľa dostupných zdrojov je možné v okolí ostrova plávať, šnorchlovať, plaviť sa na kajaku a objavovať okolie, počas toho, ako si užívate oddych v maximálnom súkromí. Ostrov sa nachádza neďaleko mestečka Placencia, ktoré je vzdialené od Belize City zhruba tri hodiny cesty autom. Preprava z mestečka v zátoke na rajský ostrov je zahrnutá v cene.

Merry Christmas Eve from @abbyslotnick and I. This is one for the record books. #Belize #BirdIsland

A post shared by Ryan Clunan (@clunanr) on

Trying to do my best @adrianalima pose 🌴🌴🙄 Having the best time in the Caribbean ❤️

A post shared by cincin_in_la (@cincin_in_la) on

Under the sea! #belize #snorkel #coralreef #birdisland

A post shared by Jake Romoser (@romo_photo) on

Zrejme rozmýšľate, kde sa nachádza ten pomyselný háčik. Ostrov je natoľko obľúbený, že najbližší voľný termín nájdete až v júni 2019. Podľa výpisu si veľa ľudí myslí, že v rezervovaných miestach je chyba, avšak tá sa nikde nenachádza. Vtáčí ostrov je mimoriadne obľúbený. Jedna z tých šťastnejších osôb, ktorej sa na ostrov podarilo dopraviť, o ňom povedala nasledovné: „Toto miesto je tak skvelé, ako všetci hovoria. Je jedinečné. Existuje mnoho odlúčených miest, no nie je to nič v porovnaní s pocitom, že ste sami uprostred oceánu.“ Ďalší zo šťastlivcov sa vyjadril spôsobom, po ktorom vás túžba navštíviť ostrov nekompromisne ovládne. „Pokiaľ toto čítate, musíte okamžite prestať premýšľať a zarezervovať si toto miesto. Skutočne jedinečný zážitok, cítim sa naozaj šťastne, že som mal možnosť tam byť,“ tvrdí Eric.

Swipe 👉 for 🏝 #travel #belize #island

A post shared by Jake Romoser (@romo_photo) on

Za posledný týždeň si zoznam prezrelo viac než 500 ľudí, preto ak naozaj túžite ostrov navštíviť, mali by ste sa poponáhľať.

Pozri aj: Už tretí rok po sebe. Toto je najlepší ostrov našej planéty. Pozrite si dôvody, prečo je tomu tak

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)