Tento článok nie je vhodný pre ľudí mladších ako 18 rokov
Mám viac ako 18 rokov

Ilustračná foto: MovieStillsDB

Výsledky tohto prieskumu o sexe prekvapia.

Aj keď si to nie každý dokáže priznať, každý jeden človek na tejto planéte má určité sexuálne fantázie a predstavy. Kým niekoho vzrušuje pohlavný styk s viac než jedným človekom súčasne, druhého môže vzrušovať napríklad preobliekanie sa za čokoľvek. Nový prieskum však jasne preukázal, že jedna aktivita v oblasti sexu vyčnieva nad ostatnými. A pomerne dosť ľudí ju aj chce vyskúšať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Stranger sa nedávno svojich čitateľov pýtal pomerne šteklivú otázku, na ktorú by možno mnohí mali problém verejne odpovedať. Redaktorov zaujímali sexuálne praktiky, sexuálny život či sexuálne fantázie ich čitateľov. A tí, zdá sa, sa rozhodli byť naozaj úprimní.

Ilustračná foto: Unsplash (Maria Vlasova)

Anketa o sexe s prekvapivými výsledkami

Web dostal dovedna 3 600 odpovedí, v ktorých sa respondenti podelili o detaily o ich intímnom živote i o tom, čo od neho očakávajú. Výsledky prekvapili vo viacerých ohľadoch.

Respondenti totiž nemali problém otvorene hovoriť o tom, že snívajú o sexe s kolegom či kolegyňou v práci, rozrozprávali sa o pohlavne prenosných chorobách, o tom, ako často masturbujú a podobne. Prekvapivé je, že najviac odpovedí (viac ako 40 %) prišlo od jednotlivcov vo veku od 26 do 35 rokov.

Ilustračná foto: Unsplash (Artem Labunsky)

Portál The Stranger ale prieskum robil s jedným konkrétnym zámerom. Chceli zistiť, akú sexuálnu praktiku by chceli ich čitatelia vyskúšať v posteli aspoň raz, kým umrú. A aj keď boli odpovede pri tejto otázke pomerne nápadité (medzi nimi boli napríklad orgie, sex v trojici či fisting partnera), jedna konkrétna spomedzi všetkých vyčnievala.

Pegging, pissing aj trojka

Najväčšmi chcú aspoň raz zažiť sexuálnu praktiku zvanú pegging. Ide o sexuálnu praktiku a druh heterosexuálneho análneho sexu, počas ktorého žena preniká partnerovi do análneho otvoru prstom, dildom či tzv. strap-on dildom, uvádza portál Magazín.sk.

Na ďalších miestach v prieskume sa umiestnila aj sexuálna praktika pissing. Tú za vzrušujúcu považujú najmä staršie ročníky, a to 17 % ľudí vo vekovej skupine 56-65 rokov a až 23 % vo veku 66-75 rokov.

Ilustračná foto: Unsplash (Pars Sahin)

Zaujímavé je tiež to, že čo sa týka skupinového sexu, teda sexu v trojici, takmer 60 % ľudí vo veku 56-65 rokov uviedlo, že ho v minulosti zažilo. Naopak, v mladšej vekovej skupine, teda medzi 26-35-ročnými, tzv. „trojku“ vyskúšalo „len“ 45 % ľudí.

Viac z výsledkov si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Najnovšie články