Unsplash

Ponuka, ktorá sa neodmieta.

Ostáva už len dúfať, že to nie je skutočne Vito Corleone, kto sa chce toto leto zabávať. Ak sa chystáte na Pohodu alebo iný slovenský festival, veľmi ľahko sa vám môže stať, že vás po jeho skončení zasiahne dlhá melanchólia, z ktorej sa budete liečiť v práci. Vždy však máte na výber a to aj tentoraz. Portál Lad Bible informuje o istom anonymnom milionári, ktorý chce zaplatiť jednému šťastlivcovi 5 500 eur za to, že ho bude sprevádzať najlepšími európskymi festivalami.

Vaša pracovná pozícia by niesla názov luxusný sprievodca a úloha by bola veľmi jednoduchá. Boháčovi, ktorý má chuť vidieť tie najlepšie festivaly v Európe spravíte nákup, postavíte stan a postaráte sa o to, aby mal krásny zážitok. Samozrejme, nebudete ho rozmaznávať, pretože ponuka jasne hovorí, že váš zamestnávateľ chce mať čo najautentickejší zážitok. Vašou úlohou teda bude splniť pár jednoduchých činností a headlineri, davy pred vstupom či (ne)hygienické záchody urobia zvyšok roboty autentického zážitku za vás.

Foto: Unsplash

Veľmi lukratívna ponuka

Ponuka bola zavesená na portál Hush Hush, ktorý je niečo ako luxusným internetovým bazárom. A čo je najlepšie zo všetkého? Nielen, že vstup na festivaly budete mať zadarmo, no 5 550 eur dostanete len za jeden z nich. Čím viac ich otočíte, tým lepšie pre vás a váš bankový účet. Keďže Glastonbury sa už odohral, stále môžete zobrať svojho boháča na Pohodu, Sziget, Benicàssim či Tomorrowland. Požiadavky na zamestnanca pritom vôbec nie sú náročné. Stačí mať 18 rokov, platný pas a bohaté skúsenosti so zábavou (ideálne na festivaloch).

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )